Perşembe, Haziran 8, 2023

Paribu’dan Binance’a Nasıl Coin Transfer Edilir?

Kripto para dünyasında yatırım yapmak, hızla yaygınlaşan bir trend haline geldi. Bu alanda faaliyet gösteren borsalar arasında en popüler olanlardan biri de Paribu ve Binance’dir. Ancak, bazen kullanıcılar, Paribu hesaplarındaki paralarını veya coinlerini Binance’a nasıl transfer edebileceklerini bilemeyebiliyorlar. Bu makalede, Paribu’dan Binance’a nasıl para veya coin transfer edilebileceğine dair adım adım bir rehber sunacağız.

Paribu’dan Binance’a Coin Transferi Nasıl Yapılır?

En popüler coin Bitcoin olduğu için bu örneğimizde Bitcoin’i kullanacağız. Paribu’dan Binance’a bitcoin göndermek için şu adımları takip edebilirsiniz:

  1. Binance hesabınıza giriş yapın. Eğer henüz Binance hesabı oluşturmadıysanız buraya tıklayarak bir Binance hesabı oluşturabilirsiniz.
  2. Giriş yaptıktan sonra sağ üstteki ”Cüzdan” sekmesine gelin ve yeni açılacak paneldeki ”Bakiyeler” kısmına tıklayın.
  3. Bu açılan sayfadan Binance’a transfer etmek istediğiniz Coini veya Tokeni bulun ve karşısındaki ”Yatırma” yazan yere tıklayın.
  4. Açılan sayfada, Binance bize Bitcoin (BTC) yatırmamız için bir adres veriyor. Yani, bu adrese gönderilen BTC’ler bizim Binance hesabımıza geçecek. Şimdi, bu sayfayı kapatmadan Paribu hesabımıza geçelim.
  5. Paribu hesabınıza giriş yapın ve sağ üstten ”Cüzdan” sekmesine tıklayın.
  6. Bu sayfada Binance’a göndermek istediğiniz Coini bulun ve Coin’in karşısındaki ucu aşağıya bakan kırmızı ok işaretini seçin.
  7. Şimdi tekrardan açık bıraktığınız Binance sayfasına dönün ve BTC adres yazan yerdeki adresi kopyalayıp Paribu’da açtığınız sayfadaki ”Cüzdan adresi” yazan yere yapıştırın.
  8. Bu kısım çok önemli! İki tarafın da aynı ağda olduğundan emin olmalısınız ve seçtiğiniz Coinden veya Tokenden farklı bir şey yollamamalısınız.
Paribudan Binanceye para aktarma
Paribudan Binanceye para aktarma

Gördüğünüz üzere ikisinde de Bitcoin (BTC) ağı seçili ve tekrar hatırlatmakta fayda var bu adrese Bitcoin’den başka bir Coin yollamamalısınız. Eğer başka bir coin yollamak isterseniz yine aynı adımları takip ederek o Coinin veya Tokenin ağını kullanarak transfer edebilirsiniz.

  1. Gerekli yerleri doldurduktan sonra devam et butonuna tıklayın daha sonra açılacak sayfada göndermek istediğiniz BTC miktarını girin. Daha sonra, güvenlik doğrulamasını tamamlayın ve “Çekim İsteği Gönder” butonuna tıklayın.
  1. Transfer işlemi tamamlandıktan sonra Binance hesabınızda kripto paranızı görebilirsiniz. Ancak transfer işleminin bazı durumlarda biraz zaman alabileceğini unutmayın.

Bu makalede, Paribu’dan Binance’a nasıl para aktaracağınızı anlattık. Eğer sormak istediğiniz bir şey varsa yorumlar kısmında sorabilirsiniz.

Aşk
0
Aşk
Güzel
0
Güzel
HAHAHA
0
HAHAHA
Sinirli
0
Sinirli
Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim
0
Beğenmedim

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Yazınız
Lütfen İsminizi Buraya Girin

Benzer İçerikler!

En Son Yorumlar