1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Yay Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Yay Erkeği Uyumu
oğlak kadını yay erkeği oğlak kadını yay erkeği uyumu oğlak burcu kadını yay burcu erkeği yay erkeği oğlak kadını
0

Yay Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Oğlak kadını ve Yay erkeği zıt kişiliklerdir. Çatışmaların, tartışmaların ve farklılıkların kapılarına geleceği kesindir. Bağımsız bireylerdir ve gerekli ödünler vererek ilişkilerini kurtarabilirler. Oğlak kadını organizasyon ve rutin konusunda titizdir, yine de fikirlerini partnerine empoze etmez. Yay erkeği ise her zaman bir macera arayan hevesli bir insandır. İlişkileri her iki taraftan da çok fazla anlayış ve özveri gerektirir.

Yay burcu erkeği tasasız bir doğaya sahip olma eğilimindedir. Ayrıca mizahı, çevresindeki birçok kişinin ilgisini çeker ve oldukça sosyaldir. Destekleyici doğası ve hayata karşı iyimser yaklaşımı harikalar yaratabilir. Oğlak kadını ise içe dönüktür. Yay burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını çifti, onlar için değerli olan uzun süreli bir ilişki için gerçek bir şansa sahiptir. Anlayışları, gerekli ayarlamaları ve tavizleri yapmaları halinde onları sonsuza dek mutlu bir yaşama götürebilir.

Oğlak, Yay‘ın hevesli doğasından yararlanır ve daha uyumlu hale gelir. İlişkiyi Oğlak kadını yönetirse, her ikisinin de birbiriyle mutlu ve parlak bir geleceği olabilir.

Oğlak Kadını Yay Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Yay burcu erkek ve Oğlak burcu kadın, hayatta önceden düşünülmüş bir hedefi olan vizyonerlerdir. Rahat bir yaşam sürmek isterler ve muhtemelen varlıklı ve başarılı olurlar. Ekip çalışmaları, profesyonel yaşamlarında harikalar yaratır. Yay burcu erkeği, hızlı zekası nedeniyle Oğlak kadınından etkilenir. Oğlak kadını ise Yay erkeğinin sakin doğasından etkilenir. Oğlak burcu kadın, Yay erkeğiyle güçlü bir ilişki kurmaya odaklanır. Oğlak kadınının biriyle birlikteyken korunduğunu ve saygı duyulduğunu hissetmeye ihtiyacı var. İstekleri karşılanırsa, ömür boyu sadık bir eş olacaktır.

Bununla birlikte, Yay erkeği Oğlak kadını ikilisi her zaman ideal bir eşleşme değildir. Zıt kişilikleri nedeniyle, farklı düşündükleri için farklılıkları görmeye mahkumdurlar. Oğlak iyi organize edilmiş bir programa sahip rutin bir hayatı sever. Yay ise sürekli hareket halinde olduğu için hayatta istikrara aldırış etmeyen özgür ruhlu bir insandır. Yay, en maceracı burçtur. Bu nedenle, bir ilişkide işler rutinleşirse, muhtemelen ilişkiden soğuyacaktır. Ayrıca Yay erkeğinin, Oğlak kadını ile ilişkisinin yürümesi için özel bir çaba sarf etmemesi muhtemeldir. İkisi de birbirlerine karşı çok daha derin bir anlayış geliştirebilirse, uyumlu bir hayat yaşayacaklardır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir