1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Terazi Erkeği Uyumu
oğlak kadını terazi erkeği oğlak kadını terazi erkeği uyumu oğlak burcu kadını terazi burcu erkeği terazi erkeği oğlak kadını
0

Terazi Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

Hava burcuna ait Terazi erkeği ile toprak burcuna ait Oğlak kadını arasında ilginç bir ilişki öngörülüyor. Terazi erkekleri, insanlarla iyi anlaşan sosyal varlıklardır. Gerçek benliklerini kamufle etmeyen, tasasız, sevimli ve iyi kalplidirler. Ayrıca arkadaşlarına karşı olumlu ve destekleyicidir ve herkesi son derece özel hissettirme yeteneğine sahiptir. Oğlak kadını ise daha içine kapanıktır. Oğlak kadını, gardını nadiren indirdiği için kırılması zor bir cevizdir. Ancak, birinin arkadaşlığından memnun olduğunda, hayatının geri kalanında bu bağa değer verir.

Oğlak, bir ilişkide yoğun olmasıyla bilinir. Terazi, başarılı bir ilişki için partneriyle iletişime ihtiyaç duyar. Terazi erkeği dışarıda bırakılmaktan nefret eder ve çevresinde sürekli bir arkadaşlığa ihtiyaç duyar. Yalnız kalma düşüncesine dayanamaz ve yalnızlıktan kaçmak için yanlış kişiyle birlikte olabilir. Oğlak kadını ise inatçıdır ve insanlardan çok şey bekler. İşlerin planlandığı gibi gitmesini ister ve kendi lehine olmayanları onaylamaz.

Terazi erkeği ve Oğlak kadını arasındaki burç uyumluluğunun başarı şansı düşük olabilir. İlişkinin güçlü bir bağ geliştirmesi için büyülü bir aşka ihtiyacı olacaktır. Bağımsız bir Oğlak kadınını etkilemek ve onu normal rutininden uzaklaştırmak çok çaba gerektirir.

Oğlak Kadını ve Terazi Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Terazi erkeği ve Oğlak kadını, hoşgörülü, yumuşak kalpli ve nazik oldukları için önlerine çıkan her engeli aşabileceklerdir. Her haliyle masum ve güzel olan eski usul bir aşkları var. Terazi erkeği mükemmeliyetçi birisi olduğu için, her zaman her şeyin mükemmel olmasını isteyecektir. Ayrıca rahat ve tasasız birisi olduğu için Oğlak kadınının ev içindeki sorumlulukları üstlendiğini görmekten memnun olacaktır. Oğlak kadını ise her zaman bir şeylerin peşinde olan kendine güvenen bir işkoliktir. Oğlak kadını, Terazi erkeğinin daha proaktif ve üretken olmasına yardımcı olacaktır.

İlişkileri ne kadar derinleşirse, o da o kadar romantikleşir. Fakat bu, uzaklaşmaya başlayacak olan Oğlak kadınının temel doğasına aykırıdır. Hayata karşı farklı yaklaşımları nedeniyle farklılıklar ve tartışmalar ortaya çıkabilir. Terazi burcu erkeği, Oğlak burcu kadının aşırı hevesli hırsları nedeniyle hüsrana uğramaya başlayabilir. Liderlik etme arzusu, aralarındaki bir başka sorundur. Kimin liderlik edeceği konusunda bir anlaşmaya varabilirler. Takipçi olmak, diğeri onları mutlu ve tatmin ettiği sürece ikisi için de sorun olmayacaktır. Terazi burcunun kaygısız doğası, Oğlak burcunun hırslı ve odaklanmış zihninin aksine, sorumluluklara yer vermeyebilir.

Uzun süreli bir ilişkiye sahip olmak istiyorlarsa, her ikisinin de bazı konularda anlaşmaya varması gerekir. Böylece birbirlerini daha iyi anlayarak birlikte oldukça uyumlu bir yaşam süreceklerdir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir