Perşembe, Mart 30, 2023

Oğlak Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Oğlak Erkeği Oğlak Kadın Uyumu

Oğlaklar, ilişkilerine ve kariyerlerine pragmatizmle yaklaşan doğal liderlerdir. Oğlak burçları, ilişkilerde hassas ve şefkatli olurken aynı zamanda sahiplenici olabilirler. İlişkileri genellikle kalplerinden çok akıllarıyla yürütürler ve duygularını gizli tutma eğilimindedirler. Aşka değer vermeyebilirler ama çıkmaya başladıklarında sadık olurlar. Oğlak kadını ve Oğlak erkeği, birbirlerine göz kulak olmalarından da anlaşılacağı gibi, romantik bir ilişkiye başlarken bir olurlar. Her ikisi de kariyerlerine odaklanır ve ortak ebeveynlik sorumluluklarını destekler.

Bu ikilinin birbirlerine karşı büyük bir saygıları vardır ve bu da birbirlerine güvenmelerini kolaylaştıracaktır. İstedikleri ilişki türüyle uzlaşmakta çok az sorun yaşayacaklar çünkü düzenlemelerin ve sınırlamaların gezegeni Satürn onları yönetiyor. Ancak, bu ikisinin beklentilerini açık bir şekilde tartışmaları çok önemlidir. Aksi takdirde birbirlerinden uzaklaşma riskiyle karşı karşıya kalırlar.

Birbirlerine sadık olma ihtimalleri yüksek olsa da, bu partnerler duyguları konusunda tamamen dürüst olmayı zor bulabilirler. Bu ikisinin, başarılı bir ilişki için açıklık ve dürüstlüğün gerekli olduğunu akıllarında tutmaları gerekecek. İşler stresli olduğunda, kötümser eğilimleri kendini gösterir ve bu da işleri daha da kötüleştirir.

Oğlak Kadını Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

Her ikisi de kendilerini hedeflerini gerçekleştirmeye adamıştır, bu nedenle onlar kadar sıkı çalışan bir yol arkadaşı buldukları için heyecanlanacaklardır. Benzer inançlara sahip oldukları için nadiren fikir ayrılığına düşerler ve böyle olduklarında da hem mantıklı hem de sorunu çözecek kadar dengelidirler.

Alevi sürdürmek için çalışmazlarsa, ilişkileri biraz düzleşmeye başlayabilir. Evli bir çift olarak rutinlerine o kadar alışabilirler ki, ilişkilerin keyifli olması gerektiğini hatırlayamazlar! İşleri daha ilgi çekici hale getirmek için birlikte günlük yaşamlarına biraz kendiliğindenlik katmaları çok önemlidir. İster yatak odasında yeni şeyler denemek ister işten izin almak olsun, her iki taraf da kendilerini serbest bırakır ve rahatlarlarsa daha mutlu olacaklardır. Ancak hemen hemen her konuda hemfikir oldukları için bu evlilik fazla çaba gerektirmeyecektir.

Aşk
0
Aşk
Güzel
0
Güzel
HAHAHA
0
HAHAHA
Sinirli
0
Sinirli
Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim
0
Beğenmedim

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Yazınız
Lütfen İsminizi Buraya Girin

Benzer İçerikler!

En Son Yorumlar