Perşembe, Mart 30, 2023

Oğlak Kadını Kova Erkeği Uyumu

Kova Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Oğlak kadını ve Kova erkeği ilişkisinde romantizm ve aşk söz konusu olduğunda, iki tarafın da belirli mesafeli davranışları vardır. Oğlak kadını duygusallığını ve sevdiği kişiye olan bağlılığını gizler. Öte yandan, Kova erkeğinin tavrında da mesafe vardır.

Kova erkeği, davranışlarında ne meraklı ne de talepkar olmadığı için Oğlak kadınından genellikle çok etkilenir. Oğlak burcu kadını çok itaatkar bir partner olur ve erkeğine, yaratıcılığının devam etmesi için ihtiyaç duyduğu bağımsızlığı verir. Oğlak kadını, aşık olduğunda, ilişkideki veya aşık olduğu kişideki olumsuzlukları görmezden gelir ve erkeğini mümkün olan her şekilde destekler.

Oğlak kadını, Kova erkeğinin arkadaşça tavrından çok etkilenir. Ancak konu ilişkiler olduğunda Oğlak kadını, bağımsız birine bağlanmakla pek ilgilenmiyor. Kova erkeğinin bağımsız davranışlarından sık sık korkar çünkü Kova erkeği çok kolay ve hızlı bir şekilde arkadaş edinebilir, hatta kadın arkadaşlar edinebilir ve bu Oğlak kadınında istenmeyen bir kıskançlık ortaya çıkarır.

Oğlak kadını ve Kova erkeği ortak karar verdiğinde gerçeğe dönüşecek kadar istikrarlı ve mantıklı olan hayallerin olduğu harika bir kombinasyon oluştururlar.

Oğlak kadını ve Kova erkeği, farklılıklarına saygı duyabilir ve birbirlerinin erdemlerine hayran olabilirlerse başarılı bir ilişki yaşayabilirler. Kova erkeğinin sürekli fikir değiştiren mesafeli tavrı, istikrarlı Oğlak kadınını çıldırtabilir. İkisi arasındaki gerilimin miktarı, ne kadar iyi iletişim kurduklarına ve farklılıklarını nasıl idare ettiklerine bağlıdır. Zaman zaman birbirlerini kızdırırlar ama bunu görmezden gelmeleri gerekir. Zaten ilişkilerin konusu da budur. Aşk ile bu ikisinin takdire şayan bir ilişkisi olabilir.

Aşk
0
Aşk
Güzel
0
Güzel
HAHAHA
0
HAHAHA
Sinirli
0
Sinirli
Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim
0
Beğenmedim

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Yazınız
Lütfen İsminizi Buraya Girin

Benzer İçerikler!

En Son Yorumlar