1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Kova Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Kova Erkeği Uyumu
oğlak kadını kova erkeği oğlak kadını kova erkeği uyumu oğlak burcu kadını kova burcu erkeği kova erkeği oğlak kadını
0

Kova Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Oğlak kadını ve Kova erkeği ilişkisinde romantizm ve aşk söz konusu olduğunda, iki tarafın da belirli mesafeli davranışları vardır. Oğlak kadını duygusallığını ve sevdiği kişiye olan bağlılığını gizler. Öte yandan, Kova erkeğinin tavrında da mesafe vardır.

Kova erkeği, davranışlarında ne meraklı ne de talepkar olmadığı için Oğlak kadınından genellikle çok etkilenir. Oğlak burcu kadını çok itaatkar bir partner olur ve erkeğine, yaratıcılığının devam etmesi için ihtiyaç duyduğu bağımsızlığı verir. Oğlak kadını, aşık olduğunda, ilişkideki veya aşık olduğu kişideki olumsuzlukları görmezden gelir ve erkeğini mümkün olan her şekilde destekler.

Oğlak kadını, Kova erkeğinin arkadaşça tavrından çok etkilenir. Ancak konu ilişkiler olduğunda Oğlak kadını, bağımsız birine bağlanmakla pek ilgilenmiyor. Kova erkeğinin bağımsız davranışlarından sık sık korkar çünkü Kova erkeği çok kolay ve hızlı bir şekilde arkadaş edinebilir, hatta kadın arkadaşlar edinebilir ve bu Oğlak kadınında istenmeyen bir kıskançlık ortaya çıkarır.

Oğlak kadını ve Kova erkeği ortak karar verdiğinde gerçeğe dönüşecek kadar istikrarlı ve mantıklı olan hayallerin olduğu harika bir kombinasyon oluştururlar.

Oğlak kadını ve Kova erkeği, farklılıklarına saygı duyabilir ve birbirlerinin erdemlerine hayran olabilirlerse başarılı bir ilişki yaşayabilirler. Kova erkeğinin sürekli fikir değiştiren mesafeli tavrı, istikrarlı Oğlak kadınını çıldırtabilir. İkisi arasındaki gerilimin miktarı, ne kadar iyi iletişim kurduklarına ve farklılıklarını nasıl idare ettiklerine bağlıdır. Zaman zaman birbirlerini kızdırırlar ama bunu görmezden gelmeleri gerekir. Zaten ilişkilerin konusu da budur. Aşk ile bu ikisinin takdire şayan bir ilişkisi olabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir