1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Koç Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Koç Erkeği Uyumu
oğlak kadını koç erkeği oğlak kadını koç erkeği uyumu oğlak burcu kadını koç burcu erkeği koç erkeği oğlak kadını
0

Koç Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

Ateş burcuna bağlı Koç erkeği ile toprak burcuna bağlı Oğlak kadını arasında ilginç bir ilişki yaşanması mümkündür. Oğlak barışsever bir doğaya sahipken, Koç maceraları seven vahşi bir çocuktur. Koç erkeği ve Oğlak kadını, sık sık kavgalara ve tartışmalara düşkündür. Oğlak kadını, Koç erkeğinden farklıdır çünkü sorumlu davranmayı ve özdenetim uygulamayı severler. Oğlak burcuna hayatın her aşamasında güvenilebilirken, Koç burcuna yalnızca iş ortamında güvenilebilir.

Liderlik hem Oğlak kadınlarının hem de Koç erkeklerinin damarlarında akar ve ikisi de kendilerine rol model olabileceklerini düşündükleri birini takip etmekten zevk alırlar. Kolayca pes etmeyi veya teslim olmayı sevmezler ki bu kimileri tarafından takdir edilir, kimileri ise bundan rahatsız olabilir. Oğlak burcu bir kadınla kavga ederseniz, kin tutmasını beklemelisiniz ama intikam stratejileri planlayarak size zarar verecek kişi değildir.

Oğlak kadını, kendisine tutunmayı sevmeyen bağımsız insanlardan hoşlanan bir Koç erkeği için mükemmel bir eştir. Koç erkeği ve Oğlak kadını, doğalarında pek çok çelişki olmasına rağmen harika bir kimyayı paylaşırlar. Koç erkeği bağımsız bir doğaya sahiptir, anı yaşamayı sever ve hayattaki yeni zorlukları üstlenmekten her zaman heyecan duyar. Hayatta kendi yollarını takip etmekte katıdır ama neyse ki Oğlaklarla aynı hedefi paylaşır.

Hem Koç hem de Oğlak burçlarının liderlik özellikleri vardır, bu nedenle bir araya geldiklerinde aşk ilişkilerinde mücadele ettikleri açıktır. Bu tür bir mücadele hem Oğlak kadını hem de Koç erkeği arasındaki çekimin birincil nedeni olacaktır.

Duygusuz yapıları nedeniyle başkalarına soğuk görünseler de ikisi de birbirleri için mükemmeldir. Oğlak kadınları, daha az içe dönük ve geleneksel yapıları nedeniyle arkadaşları ve meslektaşları ile oldukça sosyaldir. Kişisel değerlerine inanmayan veya duygusallığını kolayca kıran kişilerin arkadaşlığını tercih etmezler. Koç burcu erkekleri, doğalarına benzeyen veya benzemeyen arkadaşlar edinme konusunda çok kaygısız ve sosyaldir.

Oğlak Kadını Koç Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Koç erkeği ve Oğlak kadını arasındaki uyum, birbirlerinin kişiliklerini ne kadar iyi anladıklarına ve farklılıkları ne kadar doldurabildiklerine bağlıdır. Koç erkeği genellikle iddiasız ve düşüncesizdir, bu nedenle sağduyudaki boşluk Oğlak kadınının esprili ve olgun doğası tarafından doldurulacak, Koç erkeği ise onun hayatta gerilimden arınmış ve daha rahat olmasına yardımcı olacaktır.

Oğlak kadını ve Koç erkeği, yeni tomurcuklanan bir aşkta ilk adımı atmak için çok zaman harcar, bu nedenle iki kişiden birinin diğerini bir randevuya davet etmek için inisiyatif alması gerekir. Oğlak kadını bu ilişki ile hayatında ilk defa özgürlüğü ve hürriyeti yaşayacaktır. Bu çift hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışmaktan ve sosyal hayattan sonuna kadar zevk almaktan hoşlanırlar, bu da ilişkilerinin daha çok azimli ve hırslı olduğunu gösterir.

Benmerkezci olduğu için Koç’un aniden çekip gitmesi veya bir plan ya da davranışı hakkında fikrini değiştirdiğinde özür bile dilememe ihtimali vardır. Koç erkekleri kuralları çiğnemeyi severken, Oğlak kadını kavga sebebi olabilecek belirli ilke ve değerleri takip etmeyi sever. Oğlak, istikrarı tercih ettiği için bu tür davranışlara dayanamayacak, bir yandan da onun kendi tipi olmadığını düşünecektir.

Koç erkeği ve Oğlak kadını, enerjilerini onları ayıran şeylere değil, onları birbirine bağlayan şeylere yönlendirmeyi öğrenirlerse harika bir ilişkinin tadını çıkarabilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir