1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını İkizler Erkeği Uyumu
oğlak kadını ikizler erkeği oğlak kadını ikizler erkeği uyumu oğlak burcu kadını ikizler burcu erkeği ikizler erkeği oğlak kadını
0

İkizler Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

İkizler erkeği ve Oğlak kadını ideal bir eşleşme gibi görünse de, İkizler hava grubu Oğlak ise toprak grubunda olduğu için, ikisi arasındaki tutku ve kimyanın sönmesi çok uzun sürmeyecek. Ancak bu ikilinin zorluklarla yüzleşmek için attığı adımlar, bu zorlu çiftin başarısını veya başarısızlığını belirleyecektir.

İkizler erkeği doğası gereği özgür ruhludur, Oğlak kadını ise davranışları söz konusu olduğunda sorumlu ve katıdır. Oğlak kadınının kişiliği kişisel hedeflerini belirlemeye ve tamamlamaya daha yatkındır. Düzenli bir hayat yaşar ve liderlik etmekten de keyif alır. Öte yandan, İkizler erkeği doğası gereği oyuncudur ve tanıştığı herkesi iyisiyle kötüsüyle arkadaş olarak kabul eder. Her zaman sosyal olarak ilgi çekici faaliyetlerin ve arkadaşlarının peşindedir.

İkizler erkeği doğası gereği oldukça dışa dönüktür, ancak Oğlak burcu bir kadın, sosyalleşme veya arkadaş edinme söz konusu olduğunda nispeten içe dönüktür. İkizler burcu erkekleri doğuştan gelen çapkın davranışlarını evcilleştirmeleri gerekir çünkü Oğlak kadınları bu konuda bağışlayıcı değildir.

Oğlak kadını ile İkizler erkeğinin uyumu alışılmadık olsa da, Oğlak, ikizler erkeğinin sorumsuz olduğu gerçeğini görmezden gelebilirse, uzun soluklu bir aşk yaşanması kaçınılmazdır. Oğlak kadını, İkizler erkeğine istikrar getirecek ve bir amaç verecek. İkizler erkeği ise kadınına kahkaha ve neşe dolu bir hayat verecektir çünkü Oğlak kadını disiplinle dolu bir hayat yaşarken mutluluğun gerçek özünü unutabilir.

Oğlak Kadını ve İkizler Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İkizler erkeği çok konuşur ve bu nedenle onu dinleyen Oğlak burcundan hoşlanacaktır ki bu, bu alışılmadık ilişkide iyi bir işarettir. İkizler erkek ve Oğlak kadın tuhaf çiftinin bir başka avantajı da, Oğlak kadını, erkeğine gece geç saatlere kadar nerede olduğunu asla sormayacak olmasıdır. Oğlak burcunun aşık olması zordur, ancak İkizler burcu bir erkeğe derinden aşık olursa, ilişkinin hem sağlam hem de güvenli olması için adımlar atacağından emin olacak ve bu nedenle amaç olduğu kadar sağlamlık da getirecektir.

Bununla birlikte, ilişki aynı zamanda bazı zorluklarla da karşı karşıyadır, en önemlisi İkizler ve Oğlak burçlarının kişilik çatışmasıdır. Oğlak kadını, İkizler erkeğinin çok çocukça davrandığını düşünecektir. İkizler erkeği ise onun çok ciddi olduğunu düşünecektir. Büyük olasılıkla bir süre sonra birbirlerinden bıkabilirler.

Oğlak kadını, İkizler erkeği arasındaki ilişki, farklı sosyal yaşamları ve hayata karşı farklı yaklaşımları olmasına rağmen bunu bir çift olarak uyumlu bir yolculuk haline getirmeye ne kadar açık olduklarına bağlıdır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir