1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Boğa Erkeği Uyumu
oğlak kadını boğa erkeği oğlak kadını boğa erkeği uyumu oğlak burcu kadını boğa burcu erkeği boğa erkeği oğlak kadını
0

Boğa Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

Hem Boğa erkeği hem de Oğlak kadını toprak elementine ait olduğu için bu çift için tuhaf bir ilişki uyumu öngörülüyor. Boğa erkeği doğası gereği güvenilir, mantıklı ve inatçıdır. Çalışkandır ve hedeflerine ulaşmak için ekstra çaba sarf eder. Çalışkan doğası, rahat ve verimli bir yaşam beklemesini sağlar. Oğlak kadını istikrar diler, açık sözlüdür.

Boğa erkeği ile Oğlak kadını arasında, zıt kişilikleri nedeniyle kesinlikle belirli çatışmalar vardır. Boğa lüks ve rahat bir hayat isterken, oğlak küçük şeylerde rahatlık görüp minimalizmi bir yaşam biçimi olarak görebilir. Oğlak kadını ve Boğa erkeği arasında maddi bir çekişme olabilir ama birlikte güzel bir yemek ve kaliteli zaman geçirmek bu ikisi için harikalar yaratabilir. Böylece, her ikisinin de uzun süreli ve güvenilir bir ilişki şansı vardır.

Oğlak kadını ve Boğa erkeği içe dönük ve iyi kalpli insanlardır. Bir çift olarak romantikler ve toplum içinde birbirlerini kucaklamaktan çekinmiyorlar. Boğa erkeği, Oğlak kadınını sonsuza dek sevecek ve onu hayattaki kalbinin, hayallerinin ve özlemlerinin peşinden gitmesi için cesaretlendirecek ve destekleyecektir. Pratik bir erkek olarak, önemsiz meselelerin ilişkilerinin önüne geçmesine izin vermez.

Boğa erkeği ve Oğlak kadını, gelecek zamanları planlayan, hedef odaklı insanlardır. Dünyevi burçlar olarak birbirlerini tamamlarlar. İlişkileri inişli çıkışlı olabilir ama önlerine çıkan her şeyin üstesinden gelebileceklerdir. Dürüst bir ilişki için potansiyelleri ve gerçek bir şansları var. Her ikisi de verdikleri kararlardan emin ve memnun olmalıdır.

Oğlak Kadını Boğa Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Oğlak kadını ve Boğa erkeği pratik, gelecek planları olan, yorulmadan çalışan insanlardır. Boğa ve Oğlak’ın gelecek planları yaparken zaman zaman birbirleriyle iyi vakit geçirmeyi unutabilecekleri söylenir. Bu nedenle, sıkıcı ve düzenli bir ilişki yaşamaktan kaçınmak için dikkatli olmaları gerekir. Boğa erkeği kaliteli ve konforlu yaşama önem verir. Oğlak kadını sade ve dünyevi bir çevreyle yetinebilirken, erkek modern iç mekanlar isteyebilir.

Boğa erkeği ve Oğlak kadını arasındaki bağ güçlüdür, endişelenecek bir şeyleri yoktur. Birbirlerini mümkün olan her şekilde korur ve saygı duyarlar. Her ikisi de birbirleriyle son derece rahat hissederler. Birbirlerine tapıyorlar, verimli ve huzurlu bir ilişki eşleşmeleri var.

Boğa burcu bir erkek, Oğlak hanımının yanında pek tembel değildir. Oğlak kadını onu proaktif olmaya teşvik edecek, çünkü aksi takdirde davranırsa, ilişkinin zarar göreceği kesindir. Her ikisi de gizemli bir şekilde duygusal ve hassastır. Boğa erkeği acı çektiğini kabul edemeyecek kadar inatçı olabilirken Oğlak kadını fazla gururlu olabilir. Oğlaklar, tüm burç tablosundaki en gururlu burçlardan biridir. Birbirlerinin hassasiyetine yeterince dikkat ederlerse birlikte güzel bir hayat sürerler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir