1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Başak Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Başak Erkeği Uyumu
oğlak kadını başak erkeği oğlak kadını başak erkeği uyumu oğlak burcu kadını başak burcu erkeği başak erkeği oğlak kadını
0

Başak Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

Başak erkeği ve Oğlak kadını yüksek düzeyde uyumluluğa sahiptir. Her ikisi de toprak burcuyla ilişkilendirildiği için ortak zemini paylaşıyorlar. Doğuştan mükemmeliyetçi, mantıklı ve analitik insanlardır. Hedeflerine ulaşma konusunda son derece odaklanmış ve kararlıdırlar. Oğlak kadını ve Başak erkeği birbirlerine aşık olduklarında, başarılı bir ilişkinin temelini oluşturan örnek bir bağ kurarlar. Başak burcu özelliklerine sahip erkekler kıvrak zekalıdır, pratiktir, dikkat ve incelik konusunda ustadır. Keskin analitik becerileri, onu hedeflerine götüren bir yol açmasına izin verir. Aynı şekilde Oğlak kadını da hedef odaklı ve mantıklı bir insandır. Arzu ettiği şeyi azami özveri ve odaklanma ile elde eder.

Küçük kusurları olan mükemmel bir çift gibi görünseler de, farklılıklarından dolayı çatışmalar patlak verir. Çok fazla ortak paydaya sahip olmak, aralarındaki şeyleri sıkıcı hale getirebilir. Bu nedenle Başak erkeği ve Oğlak kadını son derece uyumlu olmalarına rağmen bir süre sonra sıkılabilirler. En büyük sorunlardan birkaçı, Oğlak kadınının her şeyi kendi bildiği gibi yapmasıdır. Başak erkeğininki ise fikirlerden bağımsız olması ve hayatını kendi şartlarına göre sürdürmesi. Oğlak ve Başak, uzun süreli bir ilişki şansı elde etmek istiyorlarsa, birbirleriyle açık iletişim kurmaları gerekir.

Oğlak Kadını ve Başak Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Aşk söz konusu olduğunda her zaman aynı sayfadadırlar. Bir sonuca varmak için asla hızlı değiller ve bu nedenle ilişkileri çoğundan daha uzun sürüyor. Birbirleri hakkında ciddiler ve birbirleriyle uzun vadeli bir ilişki kurmak istiyorlar. Oğlak kadını, Başak erkeği ile birlikteyken duyguları, istekleri ve iletişimi konusunda oldukça açıktır. Bu ilişkide kontrol edilecek bir hırs yoktur, çünkü her ikisi de tasasızdır ve diğerine liderlik etmek istemez. Başak burcu, Oğlak ile ilgili en küçük ayrıntıları fark eder ve onu daha iyi anlamaya çalışır. Hayattaki yüksek başarı dağına ulaşmak için birbirlerine yardımcı olurlar ve durumlar ters gitmeye başladığında sakin kalırlar.

Eleştiri, kırılmaya yol açabilir ve Oğlak kadını eleştiri kabul etmez. Oğlak kadınının katı yapısı, Başak erkeğinin endişesi haline gelebilir. Sebepsiz yere birbirlerinde kusur bulmaya başlayabilirler ve böylece kendi aralarında çelişkiler görmeye başlayabilirler. Hem Başak erkeği hem de Oğlak kadını eşit miktarda çaba gösterir ve uzlaşmaya ve uyum sağlamaya başlarsa, ilişkileri uzun bir yol kat edebilir ve yeterince uyumlu olabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir