1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Balık Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Balık Erkeği Uyumu
oğlak kadını balık erkeği oğlak kadını balık erkeği uyumu oğlak burcu kadını balık burcu erkeği balık erkeği oğlak kadını
0

Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Oğlak kadını ve Balık erkeği ilişkisi, Kova burcu su elementi ile bağlantılı olduğu ve Oğlak burcu toprak elementi ile bağlantılı olduğu için zor denilebilecek bir ilişkidir. Balık burcu erkeği hayalperest olarak bilinir, Oğlak kadını ise dış dünyanın sert gerçeklerinde faaliyet gösteren biridir. Bu ilişki, Balık erkeği ve Oğlak kadınının çok çalışmak zorunda kalabileceği oldukça değişken bir ilişkidir.

Oğlak burcu kadını ve Balık burcu erkeği, oldukça çalışkan, hedef odaklı ve sorumlu oldukları için sağlıklı bir ilişki kurmada bu özelliklerinden yararlanırlar. Balık erkeği partnerine derinden güvenir. Oğlak kadını ise güvensiz olarak adlandırılamasa da tanıştığı kişilerden daha kötüsünü bekleyebilir.

Balık erkeği, Oğlak kadını çok zorlu bir çift olsalar da, işleri yoluna koyabilirler. Balık erkeğinin duygusal olarak dışavurumcu doğasının Oğlak burcu bir kadına hızla aktarılma olasılığı vardır. Oğlak kadını, fiziksel yakınlık dışında her konuda öz disiplin gösterir. Balık erkeği fiziksel yakınlığı duygusal bağı güçlendirmenin bir yolu olarak görürken, Oğlak burcu kadın ise romantik ilişkiden çok eyleme eğilimlidir.

Birbirleriyle en iyi arkadaş olmaları da fazla zaman almayacaktır. Her iki burcun da doğası gereği oldukça empatik olması, ikisinin de birbirlerini anlamalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca Balık burcunun hayalperest olduğu düşünülürse, Oğlak kadını onun yanında kendini özgür hissedecektir. Oğlak kadını, balık erkeği ile beraber en yüksek hedefine ulaşırken hayatına odaklanacak, böylece ilişkide ikisi de birbirini tamamlayacaktır.

Oğlak Kadını ve Balık Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Balık erkeği Oğlak kadını çifti oldukça değişkendir. İlişkilerini mutluluk ve tatmin düzeyine götürmek için ne kadar açık olacakları tamamen çifte bağlıdır. Bu iki burç arasındaki ilişki eşleşmesi zirvede olduğunda, o zaman çok sakin olacak. Duygularını oldukça dışa vuran Balık burcu, bu özelliğini Oğlak burcundaki muadiline hızla aktaracak ve kalbini yumuşatacaktır.

Balık burcu erkeği, evini, memnuniyetle karşılandığını ve sevildiğini hissettiği rahat bir mesken haline getirir. Oğlak burcu kadını ve Balık burcu erkeği bir kez tanıştıktan sonra, ikisinin de birbirlerine karşı ilgi duyması çok uzun sürmeyecektir. Sonunda, karşılıklı bir romantizm duygusu geliştirecekler ve ikisinin de aşk hakkında aynı fikre sahip olduklarını fark edecekler. Böylece hem birbirlerine daha yakın olacaklar hem de her konuda yapacakları sohbetler genişleyecektir.

Bu ilişkinin bir diğer olumlu yönü de Balık erkeğinin daha duygusal olması, Oğlak burcundaki bir kadını kendisine çekmeyi başarmasıdır. Hırslı doğası, Balık erkeğine ilişkileri için savaşması için bir neden verecek ve böylece ilişkinin güçlenmesine yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte, çift arasındaki ilişkinin kendisine bağlı bir dizi kusuru da vardır. Birincisi, Oğlak burcu kadınının doğası gereği oldukça baskın olması, bu nedenle Balık burcu erkeğini gölgede tutması ve kendisini savunmasız ve dışlanmış hissetmesine neden olmasıdır. Temizlik ve düzenlilik, ikisi arasında sorun olacak diğer husustur. Balık erkeği kaotik bir ortamda yaşayabilse de, Oğlak kadını temizliğe daha meyillidir. Oğlak kadının başka bir yönü de, rahat bir yaşam sürmek için yeterli mali duruma sahip olmakla daha fazla ilgilenecek olmasıdır. Balık erkeği mali konulara girmez ve gelecek için plan yapmakla ilgilenmez. Anı yaşamak ister.

Ayrıca, Balık erkeğinin, onu sakin bir hayat yaşamaktan caydıran hayalperest doğası nedeniyle bir işte tutunması zordur. Oğlak burcu bir kadın, düzenli bir hayat yaşama konusunda uzmandır. Bu nedenle, düzensizlik, bir süre sonra ikisi arasındaki dengeyi bozacaktır. Oğlak kadını Balık erkeğiyle baş etmekte zorlanabilir ve ondan ayrılmak isteyebilirken, Balık burcu erkeği ise onun soğuk ve duyarsız olduğunu düşünebilir ve bu da erkeğin onunla baş etmesini zorlaştırabilir. Bu nedenle, çiftin birbiriyle uyumsuz olmasına ve zorlu bir ilişkiye sahip olmasına rağmen, eğer gerçekten bir çift olarak birlikte devam etmek istiyorlarsa, ikisi arasındaki farkların çözülebileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir