1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Aslan Erkeği Uyumu
oğlak kadını aslan erkeği oğlak kadını aslan erkeği uyumu oğlak burcu kadını aslan burcu erkeği aslan erkeği oğlak kadını
0

Aslan Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

Aslan erkeği ateş burcu, Oğlak kadını ise toprak burcu olduğu için, ikisi için de içsel bir ilişki öngörülür. Oğlak kadını ve Aslan erkeği, gücün sembolü olarak kabul edilir. Lider olarak doğarlar ve en çok arzu ettikleri şeyleri elde ederler. Bir ilişkide, Aslan erkeği ve Oğlak kadını, durdurulamaz güçlü bir çifttir. Kararlı ve odaklanmış işkoliklerdir. Cana yakın ve güvenilir olmak isterler. Ancak, geçimlerini sağlamaya çalışmakla çok meşgul olabilirler.

Oğlak burcu kadını ve Aslan burcu erkeği çok arzuladıkları şeyleri elde edebilirler. Birbirlerine sunacakları çok şey olduğunun farkındalar. Oğlak kadınının gördüğü sıcaklık, derinlik ve zeka onun ilgisini çeker. Aslan erkeği karizmatiktir. Spot ışığı her zaman onun üzerindedir ve insanlar ne olursa olsun ona çekilir. Oğlak kadını mütevazı bir varlıktır. Hızlı zekası herkesi şaşkına çevirebilir.

Aslan ve Oğlak çifti, istediklerini elde etmeye odaklanmış ve kararlı oldukları için hayatta daha güzel şeylere ulaşırlar. Kaliteli bir yaşama inanırlar ve hayatı kral gibi yaşarlar. Kıyafetlerinden aksesuarlarına, arabalarına kadar her şey gösterişli olur. Ancak, bu şeyleri büyük bir kararlılık ve özveri ile elde ederler. Zıt kişilikleri, daha fazlasını keşfetmelerine yardımcı olur. Birbirlerinin seçimlerine ve zevklerine de uyum sağlarlar. Ancak ikisi de, inatçı olarak işleri mahvedebilir.

Oğlak Kadını ve Aslan Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Zaman zaman ilişkilerinin dizginlerini birbirlerine devretmek hem Oğlak hem de Aslan için faydalı olabilir. Ancak ikisi de çaba göstermeye karar verirse ve zaman zaman taviz verirlerse sonsuza dek mutlu bir şekilde devam ederler. Karşılıklı saygıları, başarılı ilişkilerini tanımlayacaktır. Aslan erkeği, bağlılığı ve kararlılığı için Oğlak kadınını sevecek. Aslan erkeğinin sürekli ilgi, hayranlık ve takdir ihtiyacı, Oğlak kadını ile onun arasını açacaktır. Kadın bundan rahatsız olacak ve onun bu ihtiyacını gidermek için boş zamanı olmayacak. Aslanlar, büyük ve hassas egoları olan insanlardır. Ancak Aslan erkeği ve Oğlak kadını inatçı tavırlarını bir kenara bırakıp birbirlerini daha iyi anlayabilirlerse bu güçlü çift birlikte mutlu ve uyumlu bir hayat yaşayabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir