1. Anasayfa
 2. Astroloji

Oğlak Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Oğlak Kadını Akrep Erkeği Uyumu
oğlak kadını akrep erkeği oğlak kadını akrep erkeği uyumu oğlak burcu kadını akrep burcu erkeği akrep erkeği oğlak kadını
0

Akrep Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

Su burcuna bağlı Akrep erkeği ile toprak burcuna bağlı Oğlak kadını arasında ilginç bir ilişki yaşanabilir. Akrep burcu kıvrak zekalıdır ve savaşçıdır. Seçici konuşur ve son derece sadıktır. Ayrıca, son derece tutkuludur ve işler sıkıcı ya da rutin bir hal aldığında sıkılır. Akrep erkeği ve Oğlak kadını, kısa veya uzun süreli bir ilişkide bir araya geldiklerinde, birbirleriyle pek çok ortak noktayı paylaşırlar. İncelikli, bağımsız ve uyumlu olan Oğlak kadını ve Akrep erkeği, çevrelerindeki çoğu kişi için büyük bir cazibe merkezi haline gelirler.

Oğlak burcu bir kadının doğası, şevk, hırs ve tedbirin bir karışımıdır. Başkalarının hayatına tutarlılık getiren organize bir insandır. İnsanlar onu genellikle çabuk sinirlenen, benmerkezci ve kibirli olmakla karıştırırlar. Akrep burcu erkeği ise derin ve yoğun duyguların deposudur. Duygularını sadece gerçekten güvendiği ve yufka yürekli kişilerle paylaşır. Hassas kalbi kolayca incinebilir. Çekiciliğiyle insanları cezbeder. Ancak, samimi ve dürüst görüşleri nedeniyle birçok kişi ona yaklaşmaktan kaçınır. Akrep erkekleri, maskelerini çıkardıktan sonra aşırı derecede sahiplenici ve intikamcı olabilir. Ayrıca son derece duygusal, tutkulu, sadık ve güvenilir aşıklar ve arkadaşlardır.

Birbirini tamamlayan doğaları, birlikte olduklarında harikalar yaratabilir. Duygularını ifade etme konusunda zorlanırlar ama eşit çaba ve özveriyle önlerine çıkan her türlü engelin üstesinden gelebilirler. İkisi de başarıya, sosyal statüye ve maddi kazançlara eğilimlidir.

Oğlak Kadını Akrep Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Hayatta farklı görüşleri ve hayallerine ulaşmanın farklı yolları vardır, ancak ortak bir amaç vardır. Hem Akrep erkeği hem de Oğlak kadını mahremiyete ve dürüstlüğe karşı garip bir sevgiye sahiptir. İnsanlar, genellikle kısa sürede Akrep erkeğine çekilir. Cazibesi ve karizması, kadınların ona sırılsıklam aşık olmasına neden oluyor. Oğlak kadınının odaklanmış ve evcilleştirilmiş doğası Akrep erkeğini şaşırtacak. Aralarında herhangi bir anlaşmazlık çıkarsa, işleri sakin ve düzenli bir şekilde çözerler.

Aşk uyumluluğu söz konusu olduğunda ideal bir çift değiller. Ancak, ilişkileri güçlü bir temel oluşturursa, uzun bir yol kat edecekleri kesindir. Akrep erkeğinin hassas ve yumuşak kalpli olduğu bir tarafta, Oğlak kadını pratik ve kurnazdır. Hayattaki amaçları örtüştüğü anda güçlerini birleştirerek başarı ve zenginlik dolu bir yola doğru yürürler. Bu hem Akrep erkeği hem de Oğlak kadını için büyüleyici bir macera olacaktır. Önlerine çıkan engelleri aşmak için yaşam tarzlarında düzenli olarak değişiklik yapmaları gerekebilir. Dolayısıyla hem Akrep erkeği hem de Oğlak kadını birbirlerinin eksiklikleriyle ilgilenir ve üzerinde çalışırlarsa mutlaka birlikte uyumlu bir hayat sürdüreceklerdir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir