1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Kova Kadını Yengeç Erkeği Uyumu
kova kadını yengeç erkeği kova kadını yengeç erkeği uyumu kova burcu kadını yengeç burcu erkeği yengeç erkeği kova kadını
0

Yengeç Erkeği Kova Kadını Uyumu

Yengeç erkeği su burcuyla ve Kova kadını hava burcuyla ilişkilendirilir, bu da bu ilişkinin oldukça inişli çıkışlı geçmesine neden olabilir. Kova kadını ve Yengeç erkeği, başarılı bir ilişki kurmayı düşünüyorlarsa birlikte zor zamanlar geçireceklerdir. Her burcun kendine göre farklılıkları olması anlaşılır bir durumdur ama Yengeç ve Kova tamamen zıttır. Hem Yengeç burcu hem de Kova burcu, bu ilişkinin uzun sürmesi için kişiliklerinde büyük değişiklikler yapmaları gerekir. Ancak iyi olan nokta, ikisinin de sabırlı olması ve ayrılmaya kolay kolay karar vermeyecek olmalarıdır.

Kova kadını, yalnızlığına saygı duyulması ve kabul edilmesi gerektiğini düşünür. Yengeç erkeği ise her zaman duygusal destek ister çünkü ona hayatta güvenlik ve rahatlık sağlayan şey budur. Bu farklılıkları anlamayan Yengeç erkeği ve Kova kadını çifti ayrılmaya mahkumdur. Yengeç erkeği duygusal kırılganlığının farkındadır ve güvenli mesafeyi korumaya ve çok fazla insana kapılmamaya özen gösterir. Kova kadını ise aşırı dışa dönüktür ve olabildiğince sosyal olmayı sever. Kova ve Yengeç burcu tüm burçlar arasında en sadık ve kendini adamış olanlardır.

Hem Yengeç erkeği hem de Kova kadını duygularını birbirlerine ifade etmekte zorlanacaklar. Özellikle Kova burcu kadınları, konu duygularını ifade etmeye geldiğinde çok zorlanabilirler. Kova kadını, şefkatli olduğu kadar da entelektüel olan kafası tarafından yönetilir. Öte yandan Yengeç erkekleri çok duygusaldır ve büyük ruh hali değişimleri vardır. Kova burcu kadını sadece kendi özgürlüğüne inanırken, Yengeç burcu erkeği partnerinden daha fazla duygusal destek ister. Ancak Yengeç ve Kova, zıt yönleri dışında pek çok ortak noktaya da sahiptir. Kova kadınının şefkatli ve hayırsever doğası, Yengeç erkeği ile eşleşir. Kova burcu kadınları sorunlara kolayca teslim olmayı sevmezler ve ne pahasına olursa olsun çözmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Yengeç erkeğinin, sorunlarını kendi başına çözmesi için Kova kadınına biraz boşluk vermesi gerekiyor.

Kova Kadını Yengeç Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Hem Yengeç erkeği hem de Kova kadını sosyalleşmeyi ve daha fazla arkadaş edinmeyi sever. Kova kadını, yeni yerler ve kültürler keşfetmeye çalışır ve Yengeç erkeğinin dürüst ve özverili doğasına ilgi duyar. Kova kadını duyguları konusunda her zaman kararsız olacaktır. Yengeç erkeği tamamen ifadelerle ilgili olduğu için Kova kadınının duyguları konusunda çok soğuk olduğunu düşünecektir. Kova, birisine bağımlı ve muhtaç insanlardan hoşlanmaz ve Yengeç burcunu da onlardan biri olarak görecektir. Kova kadını öngörülemez, Yengeç erkeği ise içe dönüktür. Yengeç erkeği ve Kova kadını, birbirlerinden taviz vermezlerse kolayca kavga edebilirler. Bu nedenle, bir çift olarak uyumlu olmak için her ikisinin de birbirini anlaması çok önemli olacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir