1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Yay Erkeği Uyumu

Kova Kadını Yay Erkeği Uyumu
kova kadını yay erkeği, kova kadını yay erkeği uyumu, kova burcu kadını yay burcu erkeği, yay erkeği kova kadını
0

Yay Erkeği Kova Kadını Uyumu

Yay erkeği ateş elementiyle, Kova kadını ise hava elementiyle bağlantılıdır, bu da bu kombinasyonu oldukça zor bir ilişki haline getirir. Fakat, Yay erkeği ve Kova kadını birlikte heyecanlı, neşeli, maceralı ve sadık bir ilişki yaşayabilirler. İkisi de benzer değerleri paylaştığı için aralarında daha az kavga olacaktır. Kova kadını, Yay erkeğinin maceracı, heyecanlı doğasını takdir eder.

Yay burcu erkeği genellikle çocukça davranır. Kova kadını ise hayata karşı oldukça ciddidir ve çoğu zaman yanlış bir şekilde soğuk birisiymiş gibi algılanır. Kova burcu bir kadın, ihtiyacı olan birine yardım etmek için her zaman her yere gitmeye hazırken, Yay burcu erkeği benmerkezcidir. İkisi de bağlılıktan çekinir ve evliliği düşünmek için zaman isterler. Hobiler veya kişisel ilgi alanları söz konusu olduğunda farklılıklar olabilir. Yay Burcu kendini gerçekten bir şeye adadıysa ruhunu ve aklını ortaya koyarken, Kova kadını monoton bir rutine ilgisiz kalabilir. Genel olarak, karşılaştıkları sorunlar önemsizdir ve onlar için fazla sorun yaratmayacaktır.

Bağlılık aşamasını kolayca geçebilirlerse, birlikte parlak bir geleceğe hazır olacaklar. Sadakat ve kendini ifade etme gibi ortak özellikleri, ilişkilerini güçlendirmelerine yardımcı olacaktır. Yay erkeğinin sadakati ve dürüstlüğü her zaman daha fazla insanı kendine çeker. Kova kadınları da, konu arkadaş edinme olduğunda Yay erkekleriyle aynıdır.

Kova Kadını Yay Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Kova kadını ve Yay Erkeği, ilgi alanları ve hobileri çeşitli konularda iletişim kurmalarına izin verdiği sürece birlikte kalırlar. Benzerlikleri, kavga etmemelerine yardımcı olacaktır. İkisi de kendilerini hayallerinin peşinden gitmeye adar ve aynı zamanda birbirlerini destekler. Diğer insanların fikirlerini dinleme konusunda çok umursamazdırlar ve başkaları karşı çıksa bile ilişkilerini sürdürürler. Ama her çift gibi aralarında sorun yaratabilecek şeyler de var.

Yay burcu erkeği, Kova burcu kadını ile ilişkisinin başarılı olmasını istiyorsa, daha az bencil olmalı. Yay erkeği, işine çok fazla konsantre olursa kelimenin tam anlamıyla başka kimseyi umursamayacaktır, bu da ilişki için endişe kaynağı olabilir. Genel olarak, ilişkide bazı şeylere dikkat ederlerse birlikte uyumlu bir hayat yaşayabilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir