1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Kova Kadını Terazi Erkeği Uyumu
kova kadını terazi erkeği kova kadını terazi erkeği uyumu kova burcu kadını terazi burcu erkeği terazi erkeği kova kadını
0

Terazi Erkeği Kova Kadını Uyumu

Terazi erkeği ve Kova kadını harika bir uyum içindedirler ve her ikisi de hava elementine ait olduğu için bu ilişki, uzun süreli olma olasılığı olan bir ilişki olarak adlandırılabilir. Her iki burç da eşit derecede sosyal, tutkulu ve esprilidir. İlişkileri, onlara sorunlarla birlikte mücadele etme gücü de verecektir. Terazi erkeği sosyaldir ama ruh eşini bulduğu anda sosyalliği azalır. Kova kadını ise son derece arkadaş canlısıdır ve maceralarında kendisine katılacak ve ilginç hikayelerini dinleyecek yeni arkadaşlar bulma çılgınlığı içindedir. Bu çiftin bir başka artı noktası da tutku seviyesi, romantizmin yoğunluğu ve ikisi arasındaki derin yakınlık.

Terazi erkeği ve Kova kadını, duygularını ifade etmekte mükemmellerdir. Bu nedenle, ilişkiyi uzun süreli bir ilişki haline getirmek istiyorlarsa, sorunlarını partnerlerine açıkça iletebilirler. Terazi erkeği oldukça kararsızdır ve doğru kararı vermesi zaman alır. Her iki burcun da son derece sosyal olduğu göz önüne alındığında, bu nedenle çiftlerden herhangi biri bir kargaşa veya sorunla karşı karşıya kalırsa, ikisi arasındaki mizah anlayışı, ikisinin bu sorunların üstesinden gelmesine yardımcı olacaktır.

Kova kadını ve Terazi erkeği arasındaki bağlantı derin olduğundan, Kova kadınının yapacak önemli bir işi varsa, Terazi erkeği ona koşulsuz yardım etmekten ve onu desteklemekten fazlasıyla mutlu olacaktır.

Kova Kadını Terazi Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İletişim, sosyallik ve samimiyet, herhangi bir ilişkinin üç önemli yönüdür ve bir ilişkinin başarısını veya başarısızlığını ölçer. Yani, bu iki burç arasındaki iletişim ve yakınlık seviyelerine bakılacak olursa, ikisinin de iletişim konusunda son derece iyi oldukları ve bu nedenle her ikisinin de sorunlarını açık bir şekilde iletmeye açık oldukları söylenebilir.

Bununla birlikte, her ikisinin de karşılaşabileceği zorlukları da hatırlamak gerekir. Çiftin karşılaşabileceği en büyük zorluklardan biri, Terazi erkeğinin kararsız doğasıdır. Bu Kova kadını için zorlayıcı olabilir. Çiftin karşılaşabileceği bir başka zorluk da Kova kadınının inatçı doğasıdır çünkü Terazi erkeği doğası gereği oldukça diplomatiktir.

Ancak, eğer ikisi birbirini derinden seviyorsa, bu zorluklara birlikte katlanmak, yüzleşmek onlar için zor olmayacaktır. İlişkilerini sonsuza dek mutlu bir hale dönüştürmek için ne kadar açık oldukları tamamen ikisine bağlı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir