1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Kova Kadını Oğlak Erkeği Uyumu
kova kadını oğlak erkeği kova kadını oğlak erkeği uyumu kova burcu kadını oğlak burcu erkeği oğlak erkeği kova kadını
0

Oğlak Erkeği Kova Kadını Uyumu

Oğlak erkeği toprak elementiyle, Kova kadını ise hava elementiyle ilişkilendirilir. Kova burcu kadını son derece sosyaldir ve iyi miktarda arkadaşa sahiptir. Oğlak erkeği ise hayata karşı geleneksel yaklaşımı benimser. İstikrar ister ve herhangi bir girişime başlamadan önce tamamen araştırır. Bu yüzden Oğlak erkeği, Kova kadınının alışılmadık yolu seçme eğilimini takdir etmeyecektir.

Benzerlikleri, başarılı bir ilişki kurmalarına yardımcı olacak, ancak farklılıkları da ayrılmalarına neden olacaktır. Kova, Oğlak burcunun geleceği planlama ihtiyacına saygı duymalı, Oğlak burcu ise Kova burcunun planları değiştirme, doğaçlama yapma, sosyalleşme ve araştırma ihtiyacına saygı duymalıdır. Duygularını sık sık ifade etmeye devam ederlerse, ilişkileri daha az sorunlu olacaktır. Her ikisinin de hayata karşı farklı yaklaşımları vardır, bu nedenle ilişkilerini yürütmek için sürekli çaba sarf etmeleri gerekir.

Kova ve Oğlak birbirleri için mükemmel partnerlerdir. Frekansları herkesin düşünebileceğinden daha iyi eşleşir ve ilişkileri başarılı olma eğiliminde olur. Oğlak tam bir vizyonla ilerleme eğilimindeyken, Kova kadınının yaratıcılığı işi yeni zirvelere taşımaya yardımcı olacağından, başarılı iş planları uygulayabilirler.

Kova Kadını Oğlak Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Kova kadını, kimsenin hakimiyetinde olmayı sevmez ve daha önce de belirttiğimiz gibi geleneksel bir yaşam tarzını benimsemez. Farklılıklarını iyi anlayabilirlerse, flört evrelerinin tadını çıkarabilirler. İkisi de yatakta yeni şeyler denemeyi sevecektir. Bu, ilişkilerini asla sıkıcı hale getirmeyecek. Kova burcu kadını, özgürlüğe her şeyin üzerinde değer verse bile bağlılıktan çekinmeyecek ve eğer aşıksa sahip olduğu her şeyi verecektir. Aynı zamanda partnerinden yüksek beklentilere sahip olacak, bu da onu sık sık hayal kırıklığına uğratabilir çünkü verilen sözler tutulmazsa çok sinirlenir. Ayrıca Kova kadını dürtüsel ve öngörülemez olduğu için her an ilişkiyi bitirebilir. Fakat biriyle birlikte olduğu süre boyunca ona sadık kalacaktır.

Kova kadını, Oğlak erkeğinin vizyonlarına ve çabalarına saygı duyacak. Oğlak erkeği ise, partnerinin destekleyici olmasını istiyor ve başkalarını kontrol etmede ve onlarla ilgilenmede daha iyi olduğunu düşündüğü için ilişkinin sorumluluğu kendisine verilirse buna bayılacak. Kova kadınının pratik doğası, sorunları verimli bir şekilde çözebileceği için her ikisine de yardımcı olacaktır.

Kova kadını para biriktirmek ve yatırım yapmakla pek ilgilenmez, öte yandan Oğlak burcu ise parayı güvence altına almaya ve geleceğe yatırım yapmaya değer verir. Bu da aralarında birçok anlaşmazlık yaratacaktır. Kariyer söz konusu olduğunda Oğlak erkeği kadar başka hiçbir burç bu kadar kendini adamış değildir ve hırslarının peşinden koşarken başkalarını umursamaz. Her ikisi de birbirine iyi uyum sağlarsa ve birbirlerini anlarlarsa, birlikte oldukça uyumlu bir hayat yaşayacaklardır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir