1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Kova Erkeği Uyumu

Kova Kadını Kova Erkeği Uyumu
kova kadını kova erkeği kova kadını kova erkeği uyumu kova burcu kadını kova burcu erkeği kova erkeği kova kadını
0

Kova Erkeği Kova Kadını Uyumu

Kova erkeği ve Kova kadını arasındaki ilişki, bir partnerin diğerine verdiği özgürlük ve bağımsızlık miktarına dayanır. Kovalar, gerçekten yaratıcıdır ve Uranüs gezegeni tarafından yönetilirler. Hem Kova burcu erkeği hem de Kova kadını genellikle kafası karışmış, etrafındaki şeyleri fark etmeyen, bu nedenle çevrelerini anlamakta isteksiz davranan, neredeyse her zaman kafalarının içinde yaşayan kişiler olarak bilinir. Kova burçları, doğaları gereği çok mantıklı ve pragmatiklerdir, bu da onları çok duygusal bir burç yapmaz. Onları soğukkanlı olarak nitelendiremesek de, duygusal olmaya pek eğilimli olmadıklarını bilmek önemlidir. Kova kadını Kova erkeği uyumluluğu, ilişkideki sevgi ve güvenilirliğin bir karışımıdır.

Kovalar partnerlerine çok sadıktırlar ve bir ilişkide bunun çok önemli olduğuna inandıkları için onları nadiren aldatırlar. Sadakatsizliği ve aldatmayı asla takdir etmezler. Pratik, mantıklı ve öngörülemez olmalarına rağmen, Kova erkeği ile Kova kadınının sahip olacağı bağ ve anlayış miktarı çok fazladır.

Kova erkeği, Kova kadınının günlük işlerini yapan tipik bir eş olmaktan daha fazlası olmasını ister. Sadece evlilik açısından değil, onun bir arkadaş, bir yol arkadaşı, ilginç fikir ve düşüncelerini paylaşabileceği, çılgın dünyasını ve deneyimlerini paylaşabileceği bir partner olmasını ister. Kova burcu kadını ise, Kova burcu erkeğinin sadece sadık ve para kazanan bir partnerden daha fazlası olmasını ister. Onu bir baba figürü, bir yol arkadaşı, bir öğretmen ve onunla hayal kuracak çok iyi bir arkadaş olarak görmek ister.

Kova Kadını Kova Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Kova burcu erkeği ile Kova burcu kadını arasında kurulan bağın eşsiz ve güzel olduğunu artık net bir şekilde biliyoruz. Ama dikkat edilmesi gereken belirli şeyler var. Kova burcunun hem erkeğinin hem de kadınının doğası gereği inatçı olması gibi. Ayrıca, ikisi de çok düşünmeye eğilimlidir.

İkisinin de başkalarında değiştirmek istediği şeyler olacaktır. Bu tutum, bu aşk eşleşmesi arasındaki mükemmel bir bağlantıyı sürdürmeyi yorucu ve talepkar hale getirir. Ancak bu senaryonun üstesinden geldiklerinde, Kova erkeği ile Kova kadını arasındaki uyumluluk kesinlikle daha da yükselecek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir