1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Koç Erkeği Uyumu

Kova Kadını Koç Erkeği Uyumu
kova kadını koç erkeği kova kadını koç erkeği uyumu kova burcu kadını koç burcu erkeği koç erkeği kova kadını
0

Koç Erkeği Kova Kadını Uyumu

Ateş elementi tarafından yönetilen Koç erkeği ile hava elementi tarafından yönetilen Kova kadını arasında ilginç bir ilişki öngörülür. Koç ve Kova burcunun kendi sınırlamaları ve çelişkileri vardır, ancak yine de birbirleriyle harika bir dost veya bir ilişkide olmaları imkansız değildir. Koç erkeği çok duygusaldır ve bu özelliğini sadece kendisine yakın olanlara gösterme eğiliminde olduğu için, Kova kadınıyla çok önemli bir şey paylaşıyorsa, onunla birlikte durmak Kova kadınının görevidir.

Kova kadını ve Koç erkeği, ilişkilerinde yakınlığın tadını çıkaracak, ancak bunun kendi zorlukları olacaktır. Koç burcu, tutkulu bir yapıya sahip olduğunu ve duygularını zamanla yavaş yavaş açığa çıkaran bir ateş burcudur. Neyse ki Koç erkeği ile Kova kadını arasında az tartışma olacak ve daha az kin güdülecek.

İlişkileri başarılı ve umut verici olabilir, ancak ikisinin de ciddi çabalar göstermesi gerekecektir. Kova kadınları, doğası gereği oldukça çekingen ve dışa dönük olsalar da, sosyal durumlarla nasıl başa çıkacaklarını gerçekten iyi bilirler. İnsanlar Kova kadınından ilham alırlar aynı zamanda başkalarına mümkün olan her şekilde yardımcı olmayı sevdiği için onunla birlikte olmaktan memnun olurlar. Oğlak burcu kadınının pek çok arkadaşı olur ama koruyucu doğası nedeniyle yalnızca birkaçı güvenini kazanabilir. Koç erkeği ise daha başıboş bir tiptir ve dışa dönüktür. Kendisinden kolayca etkilenen insanlarla arkadaş olmayı sever, bu da egosunu tatmin etmesine yardımcı olur.

Koç erkeği, dürüst biridir ve neredeyse hiç sır saklamaz. Son derece dürtüsel bir doğası vardır. Koç erkeği, duygu ve düşüncelerinden kolayca söz edebilir. Öte yandan, Kova kadını duygularını çok kolay ifade etmez. İkisinin en iyi ortak yanı, sıkılmayı sevmemeleri ve burada Koç burcunun maceracı doğası işe yarar. Her ikisi de bağımsız olmayı ve hayatta kendi yollarını çizmeyi sever ve bu ortak özellik, ikisini de güçlü bir şekilde birbirine çeker. Koç erkeği, yeteneklerinin sınandığı, azmine değer verildiği veya ondan korkulduğu rekabetçi ortamlarda bulunmaktan hoşlanır.

Kova Kadını Koç Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İkisinin de hayata karşı maceracı bir tavırları var, bu da birbirlerinin arkadaşlığından çok keyif almalarını sağlayacak. Aynı zamanda ilişkilerinin uzun ömürlü olmasına da yardımcı olacak. Koç burcu istikrarsızdır, Kova kadını ise partnerinde istikrar arayacaktır. Kova kadını ve Koç erkeği bazı zorluklarla karşılaşabilirler. Koç tartışmaktan hoşlansa bile Kova kadını, zekasının yardımıyla tartışmaları çoğunlukla kazanır ama çoğu zaman çatışmalardan kaçınır. Kova kadını, erkeğinin anı yaşamayı sevmesini sevecek, Koç erkeği ise Kova kadınının kendisi için ilgisiz olmamasını takdir edecektir.

Kova Kadını oldukça içgüdüseldir ve hedeflerine ne pahasına olursa olsun ulaşabilir. İkisi de sıkılmaktan nefret ettiği ve deneysel bir yapıları olduğu için birbirlerinin arkadaşlığından keyif alırlar. Kova kadını, Koç erkeğinin hayallerinin peşinden gitmesine yardımcı olur. Ancak Koç erkeği başka kadınların arkadaşlığını aramaya devam edecek ve Kova burcu kadını buna müsamaha göstermeyecektir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir