1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Kova Kadını İkizler Erkeği Uyumu
kova kadını ikizler erkeği kova kadını ikizler erkeği uyumu kova burcu kadını ikizler burcu erkeği ikizler erkeği kova kadını

İkizler Erkeği Kova Kadını Uyumu

İkizler erkeğinin ve Kova kadınının ikisi de hava burcu tarafından yönetildiği için aralarındaki uyuma çifte fayda sağlayacaktır. Kova, İkizler çifti, heyecan, sosyal aktivite ve entelektüel sohbet için benzer bir sevgiyi paylaştıkları için her zaman enerjileri yüksektir. Ancak mutluluklarına pek çok şey engel olacaktır. Bağımsızlık ve sınırlar önemlidir, ancak hem İkizler erkeği hem de Kova kadını ihtiyaçlarından taviz vermek zorunda değildir.

İkizler erkeği çok sosyaldir ve herkesin arkadaşça davranışına ilgi duyar. Kova kadını, İkizler erkeğine benzer şekilde birçok arkadaş edinmeyi sever. Kova kadını zamanını yalnız geçirmek isteyebilir fakat İkizler erkeği yalnız yaşayamaz. Eksiklikleri bir ilişkide kolayca ortaya çıkabilir. İkizler erkeği ve Kova kadını çiftinin olumsuz yönlerinden biri de kişisel ve ilişkisel büyüme ile pek ilgilenmemeleridir.

İkizler erkekleri entelektüel konuşmalarda mükemmeldir. Yeni arkadaşlar edinirken ve uzun anlamlı sohbetler yaparken her zaman heyecanlanırlar. Ancak İkizler erkeği, dışarıdan neşeli ve çekici görünse de hassas bir kişidir. Partnerinde, Kova kadınının yapacağından daha romantik ve derin sohbetler arayacaktır. İkizler erkeğinin nihai hedefi, hayatı dolu dolu yaşamak ve olabildiğince çok yeni insanla tanışmak. Kova kadını ise çok duygusal değildir ama başkalarına karşı çok şefkatli ve yardımseverdir. Kova kadını oldukça yaratıcıdır ve her zaman üzerinde tartışacakları yeni hayalleri ve fikirleri olacaktır.

Kova Kadını İkizler Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İkizler erkeği çok konuşkandır ama bu onların avantajına olacaktır çünkü bu onunla Kova kadını arasındaki konuşmaları devam ettirecektir. İkizler, Kova burcunun yenilikçi zihnini, açık fikirliliğini ve özgürlüğe düşkünlüğünü beğenir. İkizler erkeği oldukça sosyaldir ve yeni arkadaşlar edinmeyi sever, Kova kadını da öyle. Her ikisi de yeni kültürler ve topluluklar hakkında bilgi edinmekle ilgilenir. Kova kadını ihtiyacı olan herkese yardım etmeye inanıyor. İkizler burcu erkeği, alacağı kararlarda onun yanında olacak ve Kova burcu kadını da bunu takdir edecek.

Kova kadını ondan daha güçlü olmasını ve ne olursa olsun projelerini tamamlamasını isteyecektir. Böylece İkizler erkeği, hayata karşı daha pratik hale geleceği için İkizler erkeği ve Kova kadını ilişkisinden çok faydalanacaktır. Kova burcu kadını çabalarında kararlı ve istikrarlı olmayı severken, İkizler erkeği kararlarında dalgalanmaya devam eder. Bu da sorun yaşamalarına neden olabilir, çünkü Kova kadını, İkizler erkeğinin basit bir karar veremediğini ve daha önce hemfikir oldukları bir şeye katılmadığını görünce çok sinirlenecektir.

Dolayısıyla hem İkizler erkeği hem de Kova kadını için inişli çıkışlı bir yolculuk olacak olsa da, daha fazla iyimserliğin hükmetmesine izin verirlerse, birlikte uyumlu bir hayat yaşayabilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir