Perşembe, Mart 30, 2023

Kova Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Boğa Erkeği Kova Kadını Uyumu

Toprak burcuna bağlı Boğa erkeği ile hava burcuna bağlı Kova kadını arasında oldukça ilginç bir ilişki öngörülmektedir. Kova kadınları, özgür hayatlarını yaşarken anlamayabilirler ama Boğa erkeklerinin sahip olduğu istikrara ihtiyaçları vardır. Boğa burcu kendi konfor alanında olmayı sever fakat Kova burcu onu daha fazlasını keşfetmeye, güvenli alandan çıkmaya ve hayatı hakkında daha tutkulu olmaya teşvik edebilir. Boğa erkekleri isteklerinden kolay kolay vazgeçmezler, Kova kadınları ise problem çözmede mükemmeldir. Tamamen zıt insanlar olmalarına rağmen, bu iki inatçı burç birbirlerine yardımcı olacak ve bu onların doğalarındaki çelişkileri görmezden gelmelerine yardımcı olacaktır. Bu ilişkideki mükemmel uyum, her iki tarafın da çabasıyla kurulabilir.

Boğa erkeği, sevgilisinin mümkün olduğunca sık yanında olmasını isteyen yumuşak kalpli birisidir, ancak Kova kadını bu yüzden hayal kırıklığına uğratabilir. Çünkü Kova burçları bağımsız olmayı severler, sahiplenici değildirler ve çok yapışkan olmayı sevmezler. Boğa burcu erkeği anlayışlı olacak ve Kova burcu kadınına istediği alanı ve özgürlüğü sunacak ama aynı zamanda ona yakın olduğunu da hissetirecektir. Bu ilişkiyi başarılı kılmak için Kova kadınının kendi içinde değişiklikler yapması gerekir. Boğa erkeği, dostlarını, akrabalarını ve sevdiklerini şefkatle korur.

Kova kadını ve Boğa erkeği için, ilişkilerini kurtarmanın tek yolu bu olduğundan, her ikisinden de farklı olan şeyler için kavga etmek yerine ortak özelliklerine konsantre olmaları çok önemlidir. Aralarındaki ortak inatçılık, ilişkilerine zarar verebilir. Kova kadını bağlanmaya hazır olmayabilir, ancak boğanın sabrı onun kalbini kazanabilecek ve ona uğruna mücadele etmeye değer kişinin kendisi olduğunu kanıtlayabilecektir.

Kova Kadını Boğa Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Boğalar çok kıskanç ve sahiplenici olabilirler ama Kova kadını sadakatini nasıl kanıtlayacağını bilir ve bu şekilde özgürlüğünü de kazanır. Kova kadını, Boğa erkeğinin hayata karşı daha soyut bir bakış açısı geliştirmesine yardımcı olacak ve Kova kadınının güçlü ve zeki tavrı Boğa burcu erkeğini her zaman kendisine çekmesini sağlayacaktır. Kova kadını bazen pratik olamayabilir ve kendi hayal dünyasında yaşayabilir ama Boğa erkeği onu sakinleştirebilir ve onu gerçeğe döndürebilir.

Boğa erkeği ve Kova kadını inanılmaz bir fiziksel bağa sahip olacak. Diğer çiftler gibi Kova kadını ve Boğa erkeği de hayata bakış açılarının farklı olması nedeniyle mücadele edeceklerdir. İnatçı yapıları, hatalarını fark etmelerini engeller. Boğa erkeği duygularını daha fazla ifade ederse, ilişkilerinin daha iyiye gitmesi olasıdır. Dolayısıyla, Boğa erkeği ve Kova kadını, birbirlerini daha çok anlamaya ve daha çok sevmeye çalışırlarsa, birlikte mutlu bir hayat yaşayacaklardır.

Aşk
0
Aşk
Güzel
0
Güzel
HAHAHA
0
HAHAHA
Sinirli
0
Sinirli
Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim
0
Beğenmedim

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Yazınız
Lütfen İsminizi Buraya Girin

Benzer İçerikler!

En Son Yorumlar