1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Başak Erkeği Uyumu

Kova Kadını Başak Erkeği Uyumu
kova kadını başak erkeği kova kadını başak erkeği uyumu kova burcu kadını başak burcu erkeği başak erkeği kova kadını
0

Başak Erkeği Kova Kadını Uyumu

Bu ilişki, biri toprak elementine, diğeri hava elementine ait olduğundan oldukça benzersizdir. Kova ve Başak arasındaki ilişki, zıt tarafların birbirini çekmesinin mükemmel bir örneğidir. Kova kadınları oldukça sosyaldir ancak ilk adımı atmaya asla inanmazlar. Bu yüzden ilk adımı atan Başak erkeği olacaktır. Başak erkeği, doğal olarak kendi başının çaresine bakabilen kadınlara ilgi duyar. Aynı şekilde Başak erkeğinin entelektüel davranışları da Kova kadınını cezbeder. Başak erkeğinin sakin bir doğası var. Genellikle sanat, müzik ve dünyanın önemli meseleleri hakkında konuşmayı seviyor. Başak erkeği, Kova kadınının kendisiyle ilgilenmesini sağlayacak entelektüel konuşmalar yapabilir.

Kovalar, bağımsız ve öngörülemez insanlardır. Başak erkeği, Kova burcu kadınının kararsız davranışlarında fazla olumsuzluk bulacaktır. Kova kadını eğlenceyi ve macerayı sever fakat Başak erkeği oldukça sıkıcı olabilir. Ancak yine de aralarında uyum kurulabilir. Başak erkeği, Kova burcunun özgür ve bağımsız olma isteğini kabul edecektir.

Başak burcu erkeği, kendisinin işleri yapma şeklinin her zaman doğru olduğuna inanırken, Kova burcu kadını hükmedilmekten hoşlanmaz. Başak erkeği, yüzleşmeyi görmezden gelirken, Kova kadını hayal kırıklıklarını söyleyerek kendini ifade eder. Başak erkeği, Kova kadınının yenilikçi fikirlerine saygı duyarsa, ikisi de karşılıklı olarak ilişkilerini kurtarmaya çalışabilir. Güçlü yanlarını kullanmayı öğrenirlerse, onca çelişkiye rağmen başa çıkabilirler. Olumluya odaklanırlarsa, kendi hatalarını düzeltirlerse ve her şeyden çok sevgiye odaklanırlarsa, mükemmel bir ilişkinin tadını çıkarabileceklerdir.

Kova Kadını Başak Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Kova kadını romantik bir insan değildir ama Başak erkeği, Kova kadınının romantik tarafını keşfetmesine yardımcı olabilir. Başak burcu erkeği, talepkar olmayan ve sakin doğasıyla Kova burcu kadınını her zaman kendine çekecek. Birbirlerinin değerlerine saygı duyacaklar ve Başak her zaman sevildiğini hissettirmek için Kova’ya küçük jestler yapacak. Kova burcu kadını, Başak burcu erkeğin sıkıntılı anlarında ona destek olacak ve her seferinde onu neşelendirecektir. Başak erkeği ise ne pahasına olursa olsun onu ve sevgisini asla kaybetmek istemeyecektir. Başak erkeği ilişkilerinde oldukça sadık ve dürüsttür ve bu Kova kadını tarafından takdir edilecektir. İkisi de kendilerini kariyerlerine adayabilirler ama monoton bir rutine inanmazlar.

Kova, bağlılıktan çekindiği için en tahmin edilemez burçtur. Başak ise düzenlidir ve tüm burçların arasında en mükemmeliyetçisidir. Kova kadını sadece bugünü düşünmeyi severken, Başak erkeği gelecek için plan yapmayı sever. Kova kadını hataları için ne zaman özür dileyeceğini bilemezken, Başak erkeği hatalarının farkına varır varmaz özür diler. Her ikisinin de hayata bakış açıları farklı olduğu için bir çift olarak zorluklarla karşılaşacaklar. Yaptıkları her şeyde birbirlerine karşı çıkmaya devam edecekler.

Başak erkeği ve Kova kadını, olumsuz noktalar üzerinde çalışmaya karar verirlerse, birlikte uyumlu bir hayat yaşayabilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir