1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Balık Erkeği Uyumu

Kova Kadını Balık Erkeği Uyumu
kova kadını balık erkeği kova kadını balık erkeği uyumu kova burcu kadını balık burcu erkeği balık erkeği kova kadını
0

Balık Erkeği Kova Kadını Uyumu

Su burcuna bağlı Balık erkeği ile hava burcuna bağlı Kova kadını için ilginç bir ilişki öngörülür. Balık erkeği ile Kova kadını arasındaki bağın doğası gizemli ve ilginçtir. İkisi bir arada olduklarında en zor ve uğraştırıcı sorunları çözebilir ve mucizeler gerçekleştirebilirler. Kova kadını ve Balık erkeği birbirini tamamlar. İkisi de ego çatışmalarıyla uğraşmaz. Bu onlara tüm bedenlerini ve zihinlerini birbirlerine adama gücü verir.

İkisi arasındaki zihinsel bağ oldukça yüksek, bu da aralarındaki tutku ve yoğunluğu artıracak ve aşklarına alev katacak. Kova ve Balık arasındaki yoğunluk seviyesi, diğer çiftlere kıyasla oldukça yüksektir, bu da onları fiziksel olarak yakınlaştıklarında daha tutkulu hale getirir. Küçük kavgalar meydana gelebilir, ancak çoğunlukla, her ikisi de birbirini kaybedebileceği korkusu etrafında yoğunlaşır ve odaklanırlar.

Balık burcu erkeği, Kova burcu kadınına daha duygusal olmayı öğretecek ve Kova kadını ise ona konulara karşı daha tarafsız ve daha az duyarlı olmayı öğretecektir.

Kova Kadını Balık Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Kova kadını ve Balık erkeği arasındaki ilişki, aynı zamanda hem mutlu hem de zor anlarla dolu zorlu ve ilginç bir ilişkidir ve bu nedenle, hem Balık burcunun hem de Kova burcunun fazladan bir adım atması tavsiye edilir. İkisi de aldıkları kararlarda birbirlerini desteklerler ve birbirlerinin ihtiyaç ve isteklerini anlarlar. Doğası gereği düşünceli bir Balık erkeği ve entelektüellikten beslenen bir Kova kadını düşünüldüğünde, bu çift birbirini anlar ve dinler. Böylece, kadın onunla birlikteyken, duygularını koruma konusunda kendini daha güvende hissedecek ve erkek ise, hayallerini ve umutlarını onunla paylaşmak konusunda kendini rahat hissedecektir.

Bununla birlikte, bu çift bazı zorluklarla karşılaşabilir. Her şeyden önce, Kova kadını Balık erkeğini fazla hayalperest bulabilirken, Balık erkeği ise onun çok soğuk ve zaman zaman mesafeli davrandığını düşünebilir. Dahası, hem Balık burcu erkeği hem de Kova burcu kadını çabuk sinirlenmeleriyle tanınırlar. Balık erkeğinin istekleri, rahat bir eve ve ona hayatı boyunca eşlik edecek sadık bir eşe sahip olmaktır. Bu nedenle Balık erkeği ve Kova kadını yakınlık ve özgürlük dürtüsü gibi konularda birbirlerinden farklı düşünebilirler.

Ancak birbirlerinin farklılıklarını ve kusurlarını takdir etmeyi öğrenirlerse mutlu bir çift olduklarını kanıtlayabilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir