1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Kova Kadını Aslan Erkeği Uyumu
kova kadını aslan erkeği kova kadını aslan erkeği uyumu kova burcu kadını aslan burcu erkeği aslan erkeği kova kadını
0

Aslan Erkeği Kova Kadını Uyumu

Aslan erkeği ve Kova kadını, hayatlarını birlikte yaşamaya karar verirlerse harika ve neşeli bir ilişkiye sahip olacaklar. Birbirleriyle çeliştikleri birçok yer olsa da birçok benzerlikleri de var. Kova kadını, bağımsız olmasına izin verilen ve Aslan erkeğinin işlerine pek karışmadığı bir ilişki içinde olmayı sevecektir. Aslan erkekleri ise her zaman arkadaşlarından, ailelerinden sevgi ve saygı beklerler. Aslan erkeği, kendisi ve Kova burcu partneri için ilişkiyi enerjik, iyimser ve tutkulu tutacaktır.

Hem Aslan erkeği hem de Kova kadını dışa dönüktür. Kova kadını çok kolay arkadaş edinir fakat yalnızlığı da sever. Kova kadını bağımsız olmayı sevdiği için, Aslan erkeğinin sahiplenici doğası bazı sorunlar yaratabilir. Kova burcu kadını kendisine getirilen hiçbir kısıtlamaya müsamaha göstermez.

Aslan erkeği, partneri kadar insancıl olmayabilir ama kesinlikle ihtiyacı olanlara yardım edecektir. Kova kadını bağımsızdır ve Aslan erkeği onun kendisini körü körüne takip etmeyeceğini anlamalıdır. Kriz anlarında ikisi de birbirine teslim olmaya hazır olmayacağından inatçı davranışları onlar için sorun haline gelebilir.

Kova Kadını Aslan Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Aslan erkeği ve Kova kadınının ilişkisi, flört dönemlerinde ve sonrasında oldukça tahmin edilemez olabilir. Hatta evlilik öncesinde karşılaşabilecekleri tüm farklılıkların üstesinden gelmiş olabilirler. Onlar birbirleri için mükemmel bir eşleşme. Kova bir asi iken Aslan çok romantik. Ancak ikisi de hatalarını kabul etmeyeceği için birbirleriyle mücadele içinde olabilirler. Kova kadını harika bir zekaya sahiptir ve hayal gücü, deneysel fikirleri ve enerjik yaklaşımı ile uzun süre harika sohbetler yapabilir.

Kova kadını bir takımda başarılı olmak isterken, Aslan erkeği her zaman kendi adına liderlik etmeye ve başarıya ulaşmaya çalışır. Bu ilişkiyi kurtarmak için ciddi çaba sarf edilmesi gerekecektir. Aslan burcu erkeği, Kova burcu kadınının özgürlüğünü kısıtlamaya devam ederse, Kova uzun süre onunla birlikte kalamaz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir