1. Anasayfa
 2. Astroloji

Kova Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Kova Kadını Akrep Erkeği Uyumu
kova kadını akrep erkeği kova kadını akrep erkeği uyumu kova burcu kadını akrep burcu erkeği akrep erkeği kova kadını
0

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu

Akrep burcu su elementine aittir. Kova burcu ise hava elementine aittir, bu da bu ilişkiyi çok eğlenceli kılar. Kova kadını özgürlüğe her şeyden çok değer verirken, Akrep erkeği yaptığı her şeyde çok tutkulu ve duygusaldır. Ayrıca Akrep erkeği partnerine karşı oldukça sahiplenici davranacaktır.

Kova kadını, tüm hava burçları gibi entelektüel bir insandır. Duygusal olarak kimseye bağımlı olmayı sevmez, iyimser olmaya ve hayattan keyif almaya inanır. Kova burcu kadını son derece dürüst, kendini adamış, sadık, güvenilirdir ve bir görevi üstlenirse ne pahasına olursa olsun tamamlar. Ayrıca kaygısız olmayı sevdiği için başkalarının fikirlerini umursamaz ama sorumluluklarının da farkındadır. Akrep erkeği ise doğası gereği çok duygusaldır. Akrep burcu erkeği çok tutkulu ve onu tamamen harekete geçiren de bu. İnanılmaz bir lider olmanın tüm özelliklerine sahip. Akrep erkeğinin romantik yapısı etrafındaki herkesi büyüler. Son derece duygusal olmasının yanı sıra zekidir ve benzer insanların arkadaşlığını arar. Kendisine ihanet edenleri, kalbini kıranları affetmez.

Akrep erkeği ve Kova kadını, bir çift olarak birlikte pek çok zorlukla karşılaşacaklar. Akrep burcu doğası gereği sahiplenicidir ve başkalarına hükmetmeyi sever, fakat bu Kova burcunun asi doğasıyla çelişir. Kova kadını, entelektüel sohbetler edebilen ve onunla macera gezilerine çıkabilen bir partner arar. Kova kadını ve Akrep erkeği son derece sosyallerdir ve yeni arkadaşlar edinmeyi severler. Kova burcu kadınlarının pek çok arkadaşı vardır ve her zaman entelektüel sohbetler ve maceralar ararlar. Akrep erkekleri de çekicilikleri ile pek çok arkadaş edinebilir.

Kova Kadını Akrep Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Akrep erkeği çok baskındır ve her zaman kontrolü isteyecektir, ancak Kova kadını, onun büyüleyici doğasına kolayca kapılmayacaktır. Akrep daha az hükmederse ve Kova’ya nasıl daha duygusal olunacağını söylemezse, iyi bir aşk hayatının tadını çıkarabilirler. Talep ettiği saygı ve özgürlük kendisine verilirse Kova kadını, partnerine çok sadık olacaktır. Her ikisi de sır saklamaktan kaçınmalıdır. Kovalar insanları kolayca affederken, Akrepler intikam almaya inanır. İkisi de inatçı oldukları için işler çirkinleşebilir ve bir tartışma sırasında ikisi de teslim olmaz, bu da ilişkileri için sorun yaratabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir