1. Anasayfa
 2. Astroloji

Koç Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Koç Kadını Yengeç Erkeği Uyumu
koç kadını yengeç erkeği, koç kadını yengeç erkeği uyumu, koç burcu kadını yengeç burcu erkeği, yengeç erkeği koç kadını
0

Yengeç Erkeği Koç Kadını Uyumu

Koç kadını, çok fazla tutku ve saldırganlık gösteren ve kendisini ifade etmekte gerçekten iyi olan Mars gezegeni tarafından yönetilir. Yengeç erkeği ise pek çok duygu içeren Ay tarafından yönetilir. Koç ve Yengeç‘i bir arada gördüğümüzde çok özel bir birlikteliğe tanık oluruz.

Yengeç erkeği, istediği aşkı elde etmek için her şeyini verebilir. Ayrıca, içine kapanık olsa da sadık bir bireydir. Koç kadını ise azimli ve iletişim becerileri kuvvetli bir bireydir. Aynı zamanda hırslı bir kadındır ve sorunlarla mücadelede inatçıdır. Yengeç burcu erkeği su elementine ait olduğu için oldukça sevimli ve uyumludur. Koç burcu kadını ateş elementine ait olması nedeniyle oldukça cesur ve vahşidir.

Yengeç erkeği, kadınların çoğunun partnerlerinde aradığı özelliklere sahiptir. Kendisi çok çekici ve dürüst olmasının yanı sıra partnerine de sadıktır. Koç kadını cesur, iradeli ve bağımsızdır. Çok kararlı birisi olduğu için önüne çıkan her şeyi keşfetmeyi, tanımayı ve fethetmeyi sever. Hem Yengeç erkeği hem de Koç kadını, sevgi, bağlılık ve uyumlulukla dolu bir ilişki kurma eğilimindedir. Ancak bu ikili için işler iyi gitmezse, ilişkileri başa çıkması zor bir yolculuğa dönüşebilir.

Yengeç burcu, Koç burcuna kendini tamamen ifade etmesi için tüm özgürlüğü sağlayacak kişidir, bu da Koç burcunu böyle bir eş bulduğu için gerçekten mutlu ve rahat hale getirecektir.

Koç Kadını Yengeç Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Koç kadını Yengeç erkeği ilişkisi çok fazla sevgi, enerji ve şevkle doludur. Ancak, Yengeç ve Koç‘un bir ilişkiye başlamadan önce dikkat etmeleri gereken şeyler de var. İkisi de kıskançlık duygusu besler ama Yengeç erkeği daha fazla kıskançtır. Koç kadını, kendisine kafes içindeki bir kuş gibi hissettirecek kısıtlamalar getirilmesini kabul edilemez bulur. Yengeç erkeği ise ilişkide bu kadar sadık ve dürüst olmasına rağmen, bir şeyle suçlanıyorsa bunu asla güzel karşılamaz.

Her iki burç da birbirine özgürlük, sevgi, sadakat ve bağlılık verdiği taktirde Yengeç erkeği ve Koç kadını çifti bir arada kalacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir