1. Anasayfa
 2. Astroloji

Koç Kadını Yay Erkeği Uyumu

Koç Kadını Yay Erkeği Uyumu
koç kadını yay erkeği, koç kadını yay erkeği uyumu, koç burcu kadını yay burcu erkeği, yay erkeği koç kadını
0

Yay Erkeği Koç Kadını Uyumu

Yay erkeği Koç kadını ilişkisinde ikisi de ateş elementini temsil eder. Her ikisi de doğası gereği erildir, bu da ilişkilerinde genellikle şiddetli bir sürtüşme yaratır. Yay burcu erkeği Jüpiter gezegeni tarafından yönetilir ve bu onu çok entelektüel ve ruhani birisi yapar. Ayrıca sadık ve cesur olmasının yanı sıra genel olarak hayata karşı olumlu bir bakış açısına sahiptir. Koç kadını ise çok cesur, sempatik ve saldırgan olmasının sebebi olan Mars gezegeni tarafından yönetilir.

Benzer bir doğaya sahip oldukları için Koç kadını ve Yay erkeği arasında aşk ve arkadaşlık bağlantısı vardır. Yay burcu erkeği, diğer kadınlarla flört etmeye yatkındır, bu da onu bazen güvenilmez birisi yapar. Koç kadını ise, Mars’ın üzerindeki etkisinden dolayı kıskançtır. Ancak bu çift, ilişkilerini sağlam bir güven ve bağlılığa dayalı olarak kurarsa, hiçbir şey onlara engel olamaz.

Her ikisi de sempatik, iyi kalpli ve şefkatli oldukları için büyük bir bağı paylaşırlar. Bunun dışında anlayışlı ve mantıklı olmaları da ek bir avantaj haline gelir. Yay burcu erkeği ve Koç burcu kadını, doğası gereği benzerlerdir, neredeyse aynı fikirlere, görüşlere sahiptirler ve bu nedenle birbirlerine iyi uyum sağlamaları muhtemeldir.

Koç kadınının ve Yay erkeğinin bazı farklılıkları olsa da aralarında büyük bir bağ vardır. Koç kadını kıskançlıktan vazgeçmediği sürece kıskançlığı ilişki için bir tehdittir, ki bu, Mars tarafından yönetildiği için çok zordur. Ayrıca Koç burcu, kendine güvenen bir kişiliğe sahip olmasına rağmen, dengesiz bir duygusal zihniyete sahip olabilir, bu da kendisini çok güvensiz hissetmesine neden olabilir. Yay erkeğinin, Koç kadınının güvensizlikleriyle başa çıkarken daha alçakgönüllü, nazik ve şefkatli olması gereklidir.

Koç Kadını Yay Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Yay erkeği, kaba bir şey söyleyerek onu incitmemeye özen göstermelidir. Koç kadını ise kıskanç yapısından kurtulmalıdır. Hem Yay burcu erkeği hem de Koç burcu kadını, romantizm, şefkat ve şehvet doludur. Eğer ilişkilerini engelleyebilecek şeylerle ilgilenirlerse harika bir bağa sahip olacaklar, bu da Yay erkeği Koç kadını ilişkisini muzaffer bir ittifak haline getirecektir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir