1. Anasayfa
 2. Astroloji

Koç Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Koç Kadını Terazi Erkeği Uyumu
koç kadını terazi erkeği, koç kadını terazi erkeği uyumu, koç burcu kadını terazi burcu erkeği, terazi erkeği koç kadını
0

Terazi Erkeği Koç Kadını Uyumu

Terazi erkeği Koç kadını ilişkisinin harikalar yaratması için büyük bir olasılık vardır. Terazi erkeği, çok çekici, oldukça pozitif ve sevimli bir bireydir. Koç burcu ise Ateş elementini temsil eder ve ayrıca tutku, arzu ve saldırganlığı temsil eden Mars gezegeni tarafından yönetilir. Koç kadını, bir meydan okumayı kabul etmek ve tamamlamak söz konusu olduğunda, hayır cevabını asla kabul etmez.

Koç kadını ve Terazi erkeği keyifli bir aşk hayatı yaşayabilirler. Her ikisinin de sempatik olması, birbirlerini iyi anlamalarını sağlar. Aslında Terazi erkeği ve Koç kadını zıt kişiliklere sahiptirler ancak hepimizin bildiği gibi zıt kutuplar birbirini çekmeye meyillidir. Biri nazik, hassas, sevimli ve yumuşak sözlü iken diğeri cesur, agresif, şefkatli ve açık sözlüdür. İkisi de cana yakın olduğu için bağlantı kurmaları fazla zaman almaz. Ortak noktaları ise ikisinin de iyi kalpli, sevimli ve çekici olmaları, bu da onların birbirlerine çok iyi uyum sağlamasını sağlar.

Terazi erkeği, Koç kadınını mümkün olan her şekilde desteklemek için elinden gelenin en iyisini yapar. Koç kadını ise canlı kişiliğiyle Terazi erkeğine çok fazla enerji ve güç sağlar. Terazi burcu erkeği ve Koç burcu kadını zıt karakterde olsalar da birbirlerini kavrar ve ona göre hareket ederler. Koç kadını, fiziksel olarak değil zihinsel olarak güçlü ve sağlam partner arayan birisidir.

Koç Kadını Terazi Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Birbirlerinden tamamen farklı olmalarına rağmen harika bir bağlantı oluştursalar da, Koç kadını Terazi erkeği ilişkisinde birkaç dezavantaj vardır. Bu çiftin karşılaşabileceği sorunlardan biri kıskançlıktır. Koç kadını, Mars gezegeninin üzerindeki etkisinden dolayı mantıksız bir şekilde kıskançlığa kapılabilir ve bu durum Terazi erkeğinin canını sıkar. Tüm farklılıklarına rağmen birbirlerine yağdırdıkları sevgi, nezaket ve samimiyet değerleri Terazi erkeği ve Koç kadını ilişkisini muzaffer bir ilişki haline getirecektir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir