1. Anasayfa
 2. Astroloji

Koç Kadını Kova Erkeği Uyumu

Koç Kadını Kova Erkeği Uyumu
koç kadını kova erkeği, koç kadını kova erkeği uyumu, koç burcu kadını kova burcu erkeği, kova erkeği koç kadını
0

Kova Erkeği Koç Kadını Uyumu

Kova erkeği ile Koç kadını arasında belirli bir düzeyde bağlantı vardır, bu da Kova erkeği Koç kadını uyumunu olası bir durum haline getirir. Kova erkeği, Uranüs gezegeni tarafından yönetilir. Mükemmel iletişim, zeka ve kendine bağımlılık gibi nitelikleri özümser. Koç kadını, saldırganlığı, arzulu doğayı ve zevki temsil eden Mars gezegeni tarafından yönetilir. Doğası gereği şiddetli, şefkatli ve cesurdur.

Kova erkeği, onu çok entelektüel, önyargısız ve açık fikirli yapan Hava elementine aittir. Ayrıca, sorunları dikkatlice analiz etmeye ve çözmeye eğilimi vardır. Öte yandan, Koç kadını, onu çok agresif, cesur, aceleci ve coşkulu yapan ateş elementine aittir. Hem Kova erkeği hem de Koç kadını, bazı benzer özelliklere sahiptir, bu da Koç kadını Kova erkeği uyumluluğunu gerçek bir ittifak haline getirir.

Kova erkeği çok nazik, sempatik, kibar ve saygılı bir bireydir. Ayrıca, Koç burcuna benzer şekilde, hayata karşı büyük bir hassasiyetle ve pozitiflikle doludur. Kova, Koç burcundan yeni şeyler öğrenmeye her zaman hazırdır ve aynı zamanda onunla bilgi paylaşmaktan ve onun farkında olmadığı yeni şeyler öğretmekten hoşlanır.

Koç Kadını Kova Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Koç burcu kadınının, yönetici gezegeni Mars’tan miras kalan kıskançlık eğilimi vardır. Arkadaş canlısı tavırları nedeniyle Kova burcu erkeğinin birçok arkadaşı olabilir. Koç kadını, Kova erkeğinin arkadaşlarıyla iletişim halinde olmasını gerekli bulmayabilir. Kova erkeği bunu reddettiğinde ise kıskanç bir ruh haline bürünebilir.

Genel olarak, hem Kova erkeği hem de Koç kadını heyecan verici ve öngörülemeyen bir sürece hazırsa ancak o zaman Kova erkeği ile Koç kadınının ilişkisi çiçek açacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir