1. Anasayfa
 2. Astroloji

Koç Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Koç Kadını İkizler Erkeği Uyumu
koç kadını ikizler erkeği, koç kadını ikizler erkeği uyumu, koç burcu kadını ikizler burcu erkeği, ikizler erkeği koç kadını
0

İkizler Erkeği Koç Kadını Uyumu

İkizler ve Koç burcunun bir araya geldiği ilişki ilginç, heyecan verici ve ışıltılıdır. İkizler erkeği Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Koç kadını ise arzu, tutku, şevk ve saldırganlıkla bilinen Mars gezegeni tarafından yönetilir. İkizler erkeği, büyük analitik becerilerle entelektüelliği ifade eden Hava elementi tarafından yönetilir. Koç kadını ise ona yaratıcı fikirler, saldırganlık ve canlı bir kişilik sağlayan Ateş elementi tarafından yönetilir.

Koç kadını coşku ve tutku içerir, İkizler erkeği ise yaratıcılık ve enerjiyle doludur. Bu da arzuyla, hayranlıkla ve heyecanla dolu bir ilişki içinde olmalarını sağlar.

Koç kadını ve İkizler erkeğinin sık sık münakaşaya girme ihtimalleri olsa da bu tartışmaları şiddetlendirmezler. İkizler erkeği Koç kadını uyumu söz konusu olduğunda ikisi de anlayışlı insanlardır.

Koç Kadını İkizler Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İkizler burcu erkeği, genellikle çok sempatik ve duygusaldır. Yaratıcı sanatlarla ilgilenir İletişim becerilerini kullanarak yaratıcı sanatlarla ilgilenen ve bunu başkalarıyla tartışan tiplerdendir. Koç burcu kadını ise çok fazla ilgi ister ve işleri kendi bildiği şekilde yapmak için oldukça kararlıdır. İkisi arasındaki farklardan birisi de budur, birisi kararlıyken, diğeri bir kuş kadar özgürdür. Hem İkizler erkeği hem de Koç kadını doğaları gereği duygusal ve empatiktir.

Koç ve İkizler burcu ilişkisi, karşılaştıkları eksiklikleri giderirlerse takdire şayan bir ilişki olacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir