1. Anasayfa
 2. Astroloji

Koç Kadını Balık Erkeği Uyumu

Koç Kadını Balık Erkeği Uyumu
koç kadını balık erkeği, koç kadını balık erkeği uyumu, koç burcu kadını balık burcu erkeği, balık erkeği koç kadını
0

Balık Erkeği Koç Kadını Uyumu

Koç kadını Balık erkeği ilişkisi, su ve ateş elementinin bir kombinasyonudur. Balık erkeği Neptün gezegeni tarafından yönetilir ve su elementini temsil eder. Koç kadını ise Mars gezegeni tarafından yönetilir ve onu agresif ve cesur yapan ateş elementini temsil eder. Balık erkeği genellikle çok duygusal, yaratıcı ve iyi kalplidir. Koç kadını ise duygusal, tutkulu, kararlı ve gayretlidir.

Balık ve Koç burçlarının özellikleri neredeyse zıttır. Birinin sakin, dengeli ve yaratıcı olduğu yerde, diğeri şiddetli, neşeli ve agresiftir. Bu, Balık erkeği Koç kadını uyumunu biraz zahmetli hale getirir, ancak yine de birlikte bağlantı kurma ve harika bir deneyim paylaşma şansları vardır. Koç kadını otoriter, güvenilir ve kendine güvenen birisidir ve ona huzur, empati ve sadakat sağlayabilecek iyi bir partner arar.

Farklılıklara rağmen, Koç ve Balığın bir çift olarak mutlu ve başarılı bir hayat yaşama olasılığı çok fazladır. Koç kadını, Balık erkeğinin kendisini anlamasına ve çeşitli konulara olan hevesine bayılır. Balık erkeği, genellikle tartışmak yerine barışı seçen tiplerdendir ve Koç kadını ile tartışacağı zaman, şiddetli iletişime devam etmek yerine muhtemelen teslim olur.

Koç Kadını Balık Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Bu çift, karanlık zamanlarda birbirini destekler. Koç kadını, Balık erkeğinin tartışmalardan kaçmasından hoşlanmaz. Balık erkeğinin her zaman sinir bozucu derecede huzurlu olması Koç kadınını tedirgin edebilir. Balık erkeği ise onun her zaman aşırı agresif olmasına şaşırabilir.

Böyle bir çiftin birbirini anladıktan sonra birlikte heyecanlı ve huzurlu bir deneyim yaşamaması mümkün değildir. Zıt özelliklere sahip oldukları için birbirlerinin eksiklerini çok iyi tamamlarlar. Bu birliktelikte bazı şeyler gerektiği gibi halledilirse, Balık erkeği Koç kadını uyumu keyifli bir eşleşme olacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir