1. Anasayfa
 2. Astroloji

Koç Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Koç Kadını Aslan Erkeği Uyumu
koç kadını aslan erkeği, koç kadını aslan erkeği uyumu, koç burcu kadını aslan burcu erkeği, aslan erkeği koç kadını
0

Aslan Erkeği Koç Kadını Uyumu

Aslan erkeği, Güneş tarafından yönetilir. Koç kadını ise çok fazla saldırganlığı, tutkuyu ve arzuyu temsil eden Mars gezegeni tarafından yönetilir. Hem Aslan erkeği hem de Koç kadını ateş elementi tarafından yönetilir, bu da onları yaratıcı, kendine güvenen ve cesur birisi yapar. Aslan ve Koç burcu, neredeyse birbirleri için yaratılmış gibi mükemmel bir eşleşmedir.

Aslan erkeği, kendine güvenen ve çoğu zaman parlak kişiliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken birisidir. Nazik ve sıcak bir kalbi vardır ayrıca şevk ve coşku doludur. Koç kadını ise çok kararlı, çok iradeli ve zorlukların üstesinden gelmeye hazırdır. İkisi de şampiyon bir kişiliğe sahiptirler ve ister bir tartışma, ister bir görev olsun kazanmak için gereken her şeyi yaparlar.

Aslan burcu erkeği şefkatlidir, çekici ve nazik karakteriyle Koç burcu kadınını şaşırtmakta başarılıdır. Koç kadını doğası gereği agresiftir ve hiçbir şeyden vazgeçmediği gerçeğini göz önünde bulundurursak hayır cevabını asla kabul etmez. Aslan erkeğinin bu kadar baskın ve çoğu zaman buyurgan olması, Koç kadınını bazen sinirlendirebilir. Ancak bu, onu sevmesini ve ona hayran olmasını engellemez.

Aslan erkeği çok sadık ve dürüsttür. Partneriyle ilgilenmesinin yanı sıra onu biraz şımartmayı da ihmal etmez. Aslan erkeği, Koç kadınının sahip olduğu cesur, coşkulu ve enerjik kişiliği gerçekten takdir eder. Koç kadını ise onun erkeksiliğine, gücüne ve açık sözlü tavırlarına ilgi duyar.

Koç Kadını Aslan Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Aslan erkeği ve Koç kadını ilişkisi, her ikisinin de ortak endişeleri, hayranlıkları ve ilgi alanları olan mükemmel bir ilişkidir.

Koç kadını, Aslan erkeğinin baskın doğası nedeniyle sinirlenebilir ve hüsrana uğrayabilir. Bireysel egolarıyla ilgili sorunlar da çekişmeye neden olabilir ve bu da sık sık hararetli tartışmalara dönüşebilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir