1. Anasayfa
 2. Astroloji

Koç Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Koç Kadını Akrep Erkeği Uyumu
koç kadını akrep erkeği, koç kadını akrep erkeği uyumu, koç burcu kadını akrep burcu erkeği, akrep erkeği koç kadını
0

Akrep Erkeği Koç Kadını Uyumu

Akrep erkeği, su elementine aittir ve Plüton gezegeni tarafından yönetilir. Dürüstlük, sadakat ve bağlılık gibi sahip olduğu nitelikler nedeniyle çok sevilir. Akrep erkeği, çok entelektüel ve sevgi dolu bir insan olmasının yanı sıra esprilidir. Koç kadını ise Mars gezegeni tarafından yönetilir ve saldırgan, arzulu ve enerjik bir doğayı ifade eder. Aynı zamanda çok şefkatli, sadık ve cesurdur. Koç kadını, Akrep erkeğinin kendine güvenen bir kişiliğe sahip olmasından etkilenir. Akrep burcu erkeği ise Koç burcu kadınının sadık ve özverili kişiliğine hayranlık duyar.

Koç kadını ve Akrep erkeği, birbirlerine duydukları inanılmaz güvenin yanı sıra hassas ve sempatik kişilikler sergiledikleri için birbirleriyle iyi uyum sağlar. Akrep erkeği, Plüton’un üzerindeki etkisi nedeniyle zeki, dikkatli ve alaycı iken, Koç kadını, yönetici gezegeni Mars’ın üzerindeki etkisinden dolayı aceleci ve açık sözlüdür. Akrep burcu erkeği, şiddetli Koç burcu kadınıyla baş edebilen ve meseleleri halletmek için onu sakinleştirebilen birisidir.

Akrep ve Koç ilişkisi, birbirlerini çok iyi anlayan, çiçek açan bir birlikteliktir. Birbirlerinde takdir ettikleri ve hoşlandıkları bazı nitelikler vardır. Koç kadını, Akrep erkeğinin başarı odaklı olmasına ve yoluna çıkan her şeyi fethetmesine hayran kalır. Akrep erkeği, Koç kadınını memnun etmek için elinden gelenin en iyisini yapar.

Koç Kadını Akrep Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İlişkilerinde olumsuzluklar olsa da birbirlerini anlamaya çalışırlarsa aşkı sonsuza kadar yaşayacaklardır. Akrep erkeği, Koç kadınının kıskanç doğasını ve savurgan harcamalarını görmezden gelirse, Akrep ve Koç burcu arasındaki ilişki harikalar yaratacaktır. Genel olarak, Akrep erkeği Koç kadını ilişkisinin devam etmesi için sabır ve hoşgörüye ihtiyaç duyabileceği söylenebilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir