1. Anasayfa
 2. Astroloji

İkizler Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

İkizler Kadını Yengeç Erkeği Uyumu
ikizler kadını yengeç erkeği, ikizler kadını yengeç erkeği uyumu, ikizler burcu kadını yengeç burcu erkeği, yengeç erkeği ikizler kadını
0

Yengeç Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Yengeç erkeği, kişinin gerçek benliğini ve duygularını temsil eden Ay tarafından yönetilir. İkizler kadını ise fikir ve görüş iletişimini temsil eden Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Yengeç burcu erkeği su elementini temsil eder. İkizler burcu kadını, onu çok esprili, zeki ve entelektüel yapan hava elementini temsil eder. Yengeç erkeği duygusal, şefkatli, düşünceli ve sezgilere inanan bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca, partnerini çok önemser ve onunla ilgilenir. İkizler kadını da oldukça duygusaldır, aynı zamanda doğası gereği çok entelektüeldir.

İkizler kadını, bazen hayallerine kapılıp sevgilisini unutabilir ama aşkını kendine hatırlatacak güce sahiptir. Yengeç erkeği çok hassas olduğundan bu duruma sinirlenebilir. Yengeç erkeği, İkizler kadınına karşı çok nazik ve şefkatli davranır, İkizler kadını ise onun bu davranışlarını çok rahatlatıcı bulur. İkizler kadınının düzensiz ve değişken ruh hali bazı sorunlar yaratabilir.

İkisinin de birbiriyle duygularını paylaşması büyük bir bağ kurmalarını sağlar. Bu bağ aralarındaki sorunların daha kolay çözülmesini sağlar. Yengeç erkeği, İkizler kadınına karşı çok hoşgörülü davranır. İkizler kadını ise ilişkilerinde barışçıl bir denge ve uyum sağlamak için daha sabırlı ve sakin olmaya çalışır. Ayrıca, İkizler burcu kadını cömertçe para harcamayı sevdiği için yaptığı harcamalara dikkat etmeli. Yengeç burcu erkeği ise maddi konularda oldukça hesaplıdır.

İkizler Kadını Yengeç Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Yengeç erkeği içe dönük ve utangaç bir bireydir ve aksine İkizler kadını oldukça açık sözlüdür, bu da onların birbirlerini dengelemelerine yardımcı olur. İkisi de birlikte seyahat etmeyi çok sever ve bu nedenle tatilleri çok eğlenceli geçer. Yengeç erkeği, İkizler kadınına çok fazla şefkat gösterir ve onunla ilgilenir ayrıca nazik ve sevgi dolu bir partnerdir. İkizler kadını onun bu davranışlarına hayran kalır.

Birbirlerini anlarlar ve birbirlerine göre hareket ederlerse, Yengeç erkeği ve İkizler kadını gerçekten mutlu bir çift olurlar. İkizler kadınının, kendini geliştirmek için alana ve özgürlüğe ihtiyacı vardır, Yengeç erkeğinin bunu kavraması önemlidir. Öte yandan İkizler kadını da, Yengeç erkeğinin bir çocuk kadar hassas olduğunu anlamalıdır. Genel olarak, Yengeç erkeği İkizler kadını ilişkisi, bir çiçek gibi açacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir