1. Anasayfa
 2. Astroloji

İkizler Kadını Terazi Erkeği Uyumu

İkizler Kadını Terazi Erkeği Uyumu
ikizler kadını terazi erkeği, ikizler kadını terazi erkeği uyumu, ikizler burcu kadını terazi burcu erkeği, terazi erkeği ikizler kadını
0

Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Terazi erkeği, Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Venüs gezegeni, romantik, duyarlı, şefkatli ve sevimli olma niteliklerini ifade eder. İkizler kadını ise Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Merkür gezegeni fikir ve görüşlerin etkili bir şekilde iletilmesini ifade eder. İkizler burcu kadını bu nedenle duygularını ifade etmekte başarılıdır. Ayrıca, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, zeki, düşünceli ve hassas bir kişiliğe sahiptir. Terazi burcu erkeği ise iyi kalpli, sevimli, iyimser ve romantik bir kişiliğe sahiptir ve yalnız başına vakit geçirmeyi sever. İkisi de hava elementini temsil ettiği için, çok entelektüel ve keskin zekalıdırlar bu yüzden her şeyi çok hızlı bir şekilde öğrenmeye eğilimleri vardır.

Terazi erkeği ve İkizler kadını arasında sıra dışı bir ilişki yaşanması beklenebilir. İkizler burcu kadını ve Terazi burcu erkeği birçok ortak özellik paylaşırlar. Benzer nitelikleri Terazi erkeği İkizler kadını uyumu için ek bir avantaj sağlar. İkisi de birbirine çok fazla empati gösterir ve ihtiyaç anında birbirlerinin yanında olurlar. Ayrıca, Hem terazi hem de ikizler burcu, dağınıklıktan nefret ederler ve her şeyin düzenli olmasını isterler.

Bu çift, fikir farklılıklardan dolayı hararetli tartışmalar yaşayabilir. İkizler kadını doğası gereği oldukça esprili olduğundan, tartışma anında çok fazla alaycı dil kullanır, bu durum Terazi erkeğini daha da sinirlendirir.

İkizler Kadını Terazi Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İkizler kadını, bazı şeyleri kanıtlamak için küçük yalanlar söylemeye meyillidir. Ayrıca, sık sık kendi hayal dünyasında sürüklenir. Bu durum Terazi erkeğinin hoşuna gitmez ve onun daha mantıklı ve gerçekçi davranmasını ister. İkizler kadını Terazi erkeği ilişkisi, ikisi de özen gösterdiği takdirde günden güne kesinlikle gelişecektir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir