1. Anasayfa
 2. Astroloji

İkizler Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

İkizler Kadını Oğlak Erkeği Uyumu
ikizler kadını oğlak erkeği, ikizler kadını oğlak erkeği uyumu, ikizler burcu kadını oğlak burcu erkeği, oğlak erkeği ikizler kadını
0

Oğlak Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Hava elementini temsil eden İkizler kadını ile toprak elementini temsil eden Oğlak erkeğinin birleşmesi nadir bir eşleşmedir. İkizler kadını Oğlak erkeği ilişkisinin birçok olumlu ve olumsuz durumlardan geçmesi gerekebilir, eğer bu durumları başarıyla atlatabilirlerse, Oğlak erkeği İkizler kadını ilişkisi şüphesiz aşkla dolu olacaktır.

Oğlak erkeği, Satürn gezegeni tarafından yönetilir. Ayrıca, duyarlılığı, pratikliği, güvenilirliği ve gerçekçiliği ifade eden toprak elementini temsil eder. İkizler kadını ise Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Ayrıca entelektüelliği ve keskin düşünceyi ifade eden hava elementini temsil eder. Oğlak erkeği, çok çalışkan, hırslı, yardımsever ve kararlı bir yapıya sahiptir. İkizler kadını ise keskin zekalı, eğlenmeyi seven ve açık sözlü bir kişiliğe sahiptir.

Oğlak erkeği, İkizler kadınının zekasına ve güzelliğine hayran kalır. Ayrıca sorunlara ne kadar çabuk çözüm bulabildiğini görünce onu gerçekten takdir eder. İkizler kadını, çok sık hayallere dalan birisidir, sürekli gerçek dünya ile hayali dünya arasında gidip gelir. Oysa Oğlak erkeği daha gerçekçidir, bu nedenle, bazen İkizler burcu kadınını anlayamaz ve çok düşünmenin ve gerçekçi olmamanın enerji ve zaman kaybı olduğunu düşünür.

İkizler kadını ve Oğlak erkeği, para harcama konusunda benzer düşüncelere sahiptir. Tek fark, Oğlak burcu parasını bankada tutarak korumayı sever oysa İkizler burcu parayı istediği zaman harcayabilmek için el altında tutmanın daha iyi olduğunu düşünür. Oğlak erkeği İkizler kadını ilişkisinde pek çok iniş ve çıkışlar olabilir, ancak bu ikili özen ve şefkatle sorunları halledebilir.

İkizler Kadını Oğlak Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Oğlak erkeği ile İkizler kadını arasında pek çok fark vardır, ancak farkları azaltmak ve birlikte mutlu yaşamak için şansları yüksektir. Aralarındaki farklılıklarla ilgilenip üzerinde çalışabilirlerse, o zaman Oğlak ve İkizler ilişkisi iyi bir geleceğe sahip olur. Oğlak burcu erkeği ve İkizler burcu kadını birbirlerine özgürlük ve sevgi sunarlarsa, ilişkileri büyük zirvelere ulaşır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir