1. Anasayfa
 2. Astroloji

İkizler Kadını Kova Erkeği Uyumu

İkizler Kadını Kova Erkeği Uyumu
ikizler kadını kova erkeği, ikizler kadını kova erkeği uyumu, ikizler burcu kadını kova burcu erkeği, kova erkeği ikizler kadını
0

Kova Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Kova erkeği, Uranüs gezegeni tarafından yönetilir ve bağımsızlığı, yaratıcılığı ve sezgiselliği temsil eder. İkizler kadını ise Merkür gezegeni tarafından yönetilir. İkisi de hava elementi tarafından yönetildiği için, bu onları entelektüel ve akıllı bireyler yapar ve bir şeyleri kolayca öğrenmelerini ve kavramalarını sağlar. İki hava elementi arasındaki ilişki harika bir şekilde ilerler, özellikle bu burçlar Kova burcu ve İkizler burcu olduğunda. Kova erkeği öngörülemez, oldukça zeki ve sadık bir bireydir. İkizler kadını ise entelektüel, keskin zekalı, eğlenceyi seven ve düşünceli bir kişiliğe sahiptir.

İkizler kadını değişiklikleri sever çünkü, tek bir şeyle meşgul olursa sıkılır. Kova erkeği, İkizler kadını kadar öngörülemezdir ve İkizler burcu kadını sonunda kendisine benzeyen birini bulduğu için memnun olacaktır. Ne yapacağı belli olmayan bir adam, ne yapacağı belli olmayan bir kadınla beraberken ilişkileri daha da romantik bir hal alır. Birbirleriyle çok özel bir bağ kurarlar ve birçok durumda kendilerini benzer düşünceleri paylaşırken bulurlar. Bu ilişki, Kova erkeğinin ve İkizler kadınının bireysel olarak gelişmelerine kesinlikle yardımcı olur.

Kova erkeğinin ve İkizler kadınının benzer görüşlere sahip olmayabileceği ve farklılık gösterebileceği durumlar söz konusu olabilir. İkizler kadınının aksine Kova erkeği, hatalarını kabul etme ve özür dileme konusunda biraz sıkıntı yaşar.

İkizler Kadını Kova Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İkisi de birbirlerine yardım etmeyi ve bilgi alışverişinde bulunmayı severler. Birbirlerinden sıkılmaları veya birbirleriyle paylaşacak ilginç şeyler bulamamaları çok nadirdir. Kova erkeği bu konularda hassas olduğu için partnerinin sadık ve güvenilir olmasını ister. İkizler kadını ise ona sadık kalır. Kova erkeği, çeşitli durumlarda İkizler kadınının sergilediği İkizler burcu davranışlarını yönetmekte bazı sorunlar yaşayabilir. Genel olarak, Kova erkeği ve İkizler kadını ilişkisi ışıl ışıl parlar.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir