1. Anasayfa
 2. Astroloji

İkizler Kadını Başak Erkeği Uyumu

İkizler Kadını Başak Erkeği Uyumu
ikizler kadını başak erkeği, ikizler kadını başak erkeği uyumu, ikizler burcu kadını başak burcu erkeği, başak erkeği ikizler kadını
0

Başak Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Hem Başak erkeği hem de İkizler kadını Merkür gezegeni tarafından yönetildiği için, bu ilişkide pek çok iniş ve çıkış görmek mümkündür. Merkür gezegeni, fikir ve görüşlerin etkili bir şekilde ifade edilmesini temsil eder. Başak erkeği, duyarlılığı ve güvenilirliği ifade eden toprak elementi tarafından yönetilir. Toprak burçları, çok pratik ve güvenilir insanlardır. İkizler kadını ise entelektüelliği temsil eden hava elementi tarafından yönetilir ve bu element tarafından yönetilen bireyler genellikle keskin zekaya sahip insanlardır.

Başak erkeği İkizler kadını ilişkisi sadece iki tarafın da emek vermesiyle yürüyebilir. Çünkü, aynı gezegen tarafından yönetilmenin avantajları ve dezavantajları vardır. Başak burcu erkeği, zamanının bir kısmını yalnız başına geçirmeyi ve genel olarak çeşitli şeyler düşünmeyi seven biridir. İkizler burcu kadını ise her şeyini paylaşabileceği bir partner arar. Başak erkeğinin kendi alanına ihtiyaç duyması, İkizler kadınını rahatsız etmez ve aynı zamanda onun ihtiyacına saygı duyar.

Bu ilişkiyi geliştirecek ve devam etmesine katkıda bulunacak tek şey birbirlerini anlamalarıdır. Başak erkeği bazı zamanlar kıskanç davranabilir fakat İkizler kadınına güvenmeli ve inanmalıdır, aksi taktirde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Başak burcu erkeği, ilişkilerin güven temeli üzerine kurulduğunu da anlamalıdır. Başak erkeği doğası gereği pek baskın değildir. Ayrıca, sadık ve partnerine düşkün birisi olmasının yanı sıra İkizler kadını Başak erkeği ilişkisi için elinden gelenin en iyisini yapar.

İkizler Kadını Başak Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Daha önce de belirttiğimiz gibi, İkizler kadını Başak erkeği ilişkisi iniş ve çıkışlarla doludur, sadece birbirlerini anlayarak sorunların üstesinden gelebilirler. İkizler burcu kadını, Başak burcu erkeği ile beraberken kendisini duygusal açıdan güvende hisseder. Aralarında küçük farklılıklar olabilir ama bu, birbirlerinin ihtiyaçlarına göre hareket ettikleri takdirde bir sorun teşkil etmez. Ayrıca, her ikisinin de duyarlı, sadık ve güvenilir olması Başak erkeği İkizler kadını uyumu için ek bir avantaj sağlar. Genel olarak, Başak erkeği İkizler kadını ilişkisi, birbirlerini oldukları gibi kabul ettikleri takdirde zirveyi yaşayacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir