1. Anasayfa
 2. Astroloji

İkizler Kadını Aslan Erkeği Uyumu

İkizler Kadını Aslan Erkeği Uyumu
ikizler kadını aslan erkeği, ikizler kadını aslan erkeği uyumu, ikizler burcu kadını aslan burcu erkeği, aslan erkeği ikizler kadını
0

Aslan Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Aslan erkeği ateş elementini temsil eder. İkizler kadını ise hava elementini temsil eder. Ayrıca, ateş ve hava elementinin ilişkisi olumlu ve başarılı bir kombinasyon olarak bilinir. Aslan burcu erkeği Güneş tarafından yönetilir. İkizler burcu kadını ise Merkür gezegeni tarafından yönetilir ve kişinin fikir ve görüşlerinin etkili bir şekilde ifade edilmesini temsil eder. Aslan erkeği, açık sözlü ve kendine güvenen kişiliği ile bilinir. Ayrıca, sadık, hırslı, kararlı ve güvenilirdir. İkizler kadınının öne çıkan özellikleri ise, zeki, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven birisi olmasıdır. Ayrıca, çok fazla sabırlı birisi olmasa da, oldukça mantıklı bir kişiliği vardır.

Aslan erkeği, övülmekten ve egosunun tatmin edilmesinden hoşlanan biridir ki, İkizler kadını onu çok sevdiği için bunu kolayca yapar. İkizler kadını ve Aslan erkeği ilişkisi söz konusu olduğunda, bu ilişkinin çok fazla aşk içermesi söz konusudur. Aslan erkeği, İkizler kadınına bildiği birçok şeyi öğretmeye çalışır. Ayrıca, İkizler kadınına karşı çok fazla empati gösterir ve onun kendisi için yaptığı şeylere hayran kalır. İkizler kadını da Aslan erkeğine çok fazla şefkat gösterir ve kendisiyle gurur duymasını sağlar. Bu, Aslan burcu erkeğinin, İkizler burcu kadınına daha fazla hayran olmasını sağlar.

İkizler kadını Aslan erkeği ilişkisinin karşılaşabileceği bazı sorunlar vardır. İkizler kadınının alaycı tavırları, bazı zamanlar Aslan erkeğini sinirlendirebilir. Aslan erkeğinin, ilişkiye çok fazla hükmettiği zamanlar olur ve bu, hararetli tartışmalara yol açar. İkizler kadını gösterdiği şefkat ile Aslan erkeğinin kalbini kazanır ve ona tüm olumsuzlukları unutturur.

İkizler Kadını Aslan Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Aslan erkeği oldukça tutkuludur. İkizler kadını da şehvetlidir ve sevgisini duygusal olduğu kadar fiziksel olarak da ifade etmek ister. İkizler burcu kadını ve Aslan burcu erkeği, zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak harika bir ilişkiye sahip olurlar ve bu, ikisini de memnun eder. İlişkileri sadece çok fazla sevgi içermekle kalmaz, aynı zamanda hem Aslan burcunun hem de İkizler burcunun kendisini geliştirmesini sağlar.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir