1. Anasayfa
 2. Astroloji

Boğa Kadını Yay Erkeği Uyumu

Boğa Kadını Yay Erkeği Uyumu
boğa kadını yay erkeği, boğa kadını yay erkeği uyumu, boğa burcu kadını yay burcu erkeği, yay erkeği boğa kadını
0

Yay Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Yay erkeği Jüpiter gezegeni tarafından yönetilir ve sosyal, açık fikirli, iyi kalpli, entelektüel ve dışa dönük bir kişiliğe sahiptir. Boğa kadını ise aşk ve para ile ilgili konuları temsil eden Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Ek olarak sadık, biraz inatçı, şehvetli, romantik ve duygusal olarak güçlü bir kişiliğe sahiptir. Boğa kadınının temsil ettiği toprak elementi onu gerçekçi, mantıklı ve çok güvenilir biri yapar. Yay erkeğinin temsil ettiği ateş elementi ise onu çok yaratıcı, bağımsız ve coşkulu bir insan yapar.

Boğa burcu kadınının ve Yay burcu erkeğinin iyi geçinme olasılığı çok yüksektir. Yay erkeği, genellikle aşk ve romantizmin evlilik yönüne dahil olmaktan kaçınan birisidir. Ancak partneri Boğa burcu bir kadınsa, ilişkide evliliğe çok önem vermesi gerekir. Boğa kadını, Yay erkeğinin dürüst, vizyon sahibi, iyi bir iletişimci ve zeki olmasına bayılır. Ayrıca, Yay burcunun büyük hayallere sahip olması ve hayata karşı olumlu bir tavrı olması da onu, Boğa burcu için ideal bir arkadaş yapar.

Yay erkeği, çok sadık, samimi ve açık sözlü bir partnerdir, bu da ilişkilerini güçlü kılar. Öte yandan, Boğa kadını çok şefkatlidir, ilişkiyi en iyi şekilde yürütmek için elinden gelenin en iyisini yapar ve partnerine sadık bir arkadaş olur.

Boğa Kadını Yay Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Boğa kadını Yay erkeği ilişkisinin belirli yönlerine dikkat edildiği takdirde, birlikte mutlu bir yaşam sürerler. Yay burcu erkeği spor maceralarını paylaşabileceği birini arar, ki Boğa kadını da doğa aşığı olduğu için buna her zaman hazır ve istekli olur. İkisi de bireysel eksiklikleri üzerinde çalışırlarsa ve sabırlı olurlarsa, Yay erkeği Boğa kadını ilişkisini parlak bir gelecek bekler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir