1. Anasayfa
 2. Astroloji

Boğa Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Boğa Kadını Oğlak Erkeği Uyumu
boğa kadını oğlak erkeği, boğa kadını oğlak erkeği uyumu, boğa burcu kadını oğlak burcu erkeği, oğlak erkeği boğa kadını
0

Oğlak Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Bu ilişki, Satürn ve Venüs gezegeninin ve buna ek olarak, iki toprak burcunun birleşimidir. Bu, Oğlak erkeği Boğa kadını ilişkisini benzersiz bir ilişki haline getirir. İkisi de toprak elementini temsil eder, bu da onları mantıklı, gerçekçi ve güvenilir insan yapar. Oğlak erkeği, Satürn gezegeni tarafından yönetilir. Boğa kadını ise Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Ayrıca Boğa burcu kadını, şehvetli, romantik ve tutkulu bir kişiliğe sahiptir. Boğa kadını pratik, sadık, güvenilir ve duygusal olarak güçlü birisi olmasının yanı sıra şefkatli bir insandır ve doğası gereği biraz inatçıdır. Oğlak erkeği ise hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için çok çalışmayı seven, çok hırslı, azimli, hatasız ve sakin birisidir.

Oğlak erkeği ve Boğa kadınının en uyumlu burçlardan biri olduğu söylenmektedir. İkisi de duygusal ve maddi yönlerden ortak fikirlere sahiptir. Ayrıca, ikisinin de sabırlı olması, onları bir arada tutmak için sahip oldukları ek bir avantajdır. Boğa burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği, neşe ve kahkaha dolu harika bir ilişki için gerekli olan her şeye sahipler.

Boğa Kadını Oğlak Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Boğa kadını, bu ilişkinin mümkün olan en iyi şekilde yürümesi için her şeyi yapmaya isteklidir. Ayrıca, tıpkı bir boğa gibi huysuz olduğu için öfkeli görünebilir ancak çok iyi kalplidir ve kibardır fakat değişiklikleri kabul etme konusunda biraz katı olabilir. Oğlak erkeği, Boğa kadınının bu özelliklerinden hoşlanır ve ona hayranlık duyar.

İlişkilerindeki hassasiyet ve birbirini kabullenme, Boğa kadını Oğlak erkeği ilişkisini muzaffer bir ittifak haline getirir ve diğer çiftlere, kendileri için yaşamak yerine birbirleri için yaşayabileceklerinin harika bir örneği olur.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir