Perşembe, Mart 30, 2023

Boğa Kadını Kova Erkeği Uyumu

Kova Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Boğa kadını Kova erkeği ilişkisi, hava elementi ile toprak elementinin karışımıdır. Kova erkeği Uranüs gezegeni tarafından yönetilir ve yaratıcılığı, hayal gücünü ve gücü temsil eder. Boğa kadını ise Venüs gezegeni tarafından yönetilir ve duyguları, romantizmi ve şefkati temsil eder. Kova erkeği, çok entelektüeldir ve iletişim becerilerinde iyidir fakat öngörülemez birisidir. Boğa kadını ise tutkulu, agresif, sadık, duygusal olarak güçlü ve aynı zamanda mantıklı birisidir. Ayrıca arzuladığı bir şeyi elde etmek için ne gerekiyorsa yapar.

Kova burcu, onu akıllı bir düşünür ve iyi muhakeme yapabilen entelektüel bir kişi yapan hava elementi tarafından yönetilirken, Boğa burcu, onu mantıklı, güvenilir ve ayakları yere basan bir insan yapan toprak elementi tarafından yönetilir. Kova erkeği sezgiseldir ve doğası gereği oldukça sosyaldir. Boğa kadını ise çok şefkatli, sadık, güvenilir ve pratiktir, ki bunlar Kova erkeğinin hayranlık duyduğu niteliklerdir.

Boğa kadını, doğal olarak romantizme ve aşka eğilimli biridir. Bir kez aşık olduğunda, ilişkiyi devam ettirmek için elinden gelenin en iyisini yapar ve sahip olduğu tüm iyi niteliklerini partnerine aşılayarak ilişkinin ömrünü uzatır. İlişkiyi, ayrılık gerektirecek bir duruma asla getirmez. Boğa burcu kadını, pes etmesi neredeyse imkansız birisidir ancak, pes ettiğinde geri dönüşü olmaz ve partnerinden hemen ayrılır. Ayrıca sabit burçlardan olduğu için değişimden korkar. Kova erkeği de sabit bir burç olmasına rağmen, çeşitli değişikliklere yavaş ve istikrarlı bir şekilde uyum sağlayabilir fakat Boğa kadını, değişikliklerle Kova erkeği kadar iyi başa çıkamayabilir.

Boğa Kadını Kova Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İkisi de sempatik, bu da bize Kova erkeği ve Boğa kadını ilişkisinin çiçek açma şansı olduğunu söyler. İlişkilerinin devam etmesi için kendileri üzerinde çok çalışmaları ve birbirlerini oldukları gibi kabul etmeleri gerekir. Kova erkeği öngörülemez birisi olduğu için, Boğa kadını, onun yeni şeyler yaptığını görünce şaşırmamalı.

Her ikisi de birbirini oldukları gibi kabul ederlerse ve birbirlerine karşı daha sabırlı olurlarsa Boğa kadını Kova erkeği ilişkisi çok başarılı olabilir.

Aşk
0
Aşk
Güzel
0
Güzel
HAHAHA
0
HAHAHA
Sinirli
0
Sinirli
Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim
0
Beğenmedim

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Yazınız
Lütfen İsminizi Buraya Girin

Benzer İçerikler!

En Son Yorumlar