1. Anasayfa
 2. Astroloji

Boğa Kadını Koç Erkeği Uyumu

Boğa Kadını Koç Erkeği Uyumu
boğa kadını koç erkeği, boğa kadını koç erkeği uyumu, boğa burcu kadını koç burcu erkeği, koç erkeği boğa kadını
0

Koç Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Hem Koç erkeği hem de Boğa kadını, doğaları gereği çok duygusallardır, başkalarına ve birbirlerine çok fazla sempati gösterme eğilimindedirler, bu da onları gerçekten iyi bir eş yapar. Boğa kadını Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Venüs gezegeni, şefkati, çekiciliği, zevki, sevgiyi ve parayı temsil eder. Koç erkeği ise Mars gezegeni tarafından yönetilir. Mars gezegeni, saldırganlığı ve şiddeti ifade eder.

Ateş elementini temsil eden Koç burcu, gayretli, kendine güvenen, tutkulu ve spontane biriyken, toprak elementini temsil eden Boğa burcu, iradeli, sadık ve kararlı bir doğaya sahiptir, bu da onları mükemmel bir çift yapar. Birbirlerine güvenirler ve oldukça da sadıklar.

Koç erkeği, her zaman rekabetçi bir kişiliğe sahiptir ve yönetici gezegeni Mars nedeniyle agresif olma ihtimali olsa da, zorlukların üstesinden gelmeye her zaman hazırdır. Ayrıca çok açık sözlü, tutkulu, kendine güvenen ve sabırsız birisi. Boğa kadını doğaya eğilimlidir, ağaçların, dağların ve bahçelerin etrafında olmayı sever. Birlikte başarılı bir hayat yaşamaları için ikisinin de parasal ve duygusal güvenliğe ihtiyacı vardır. Birbirlerini iyi anlamalarına rağmen, ikisi de oldukça inatçı ve kararlıdır.

Boğa Kadını Koç Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Koç erkeğinin ve Boğa kadınının paylaştıkları pek çok benzerlik vardır. Aralarında ufak farklar olabilir, ancak genel bir değerlendirme birbirleriyle çok uyumlu olduklarını gösterir. Ancak, ikisinin de dikkate almaları gereken birkaç zorluk var. Boğa kadını küçük meselelerde nadiren sinirlenir, ancak sinirlendiğinde en öfkeli kadınlardan biri olur bu yüzden Koç erkeği onu sakinleştirmelidir ve tartışmaya devam etmemelidir.

Hem Koç erkeği hem de Boğa kadını sadık ve dürüsttür. Koç burcu erkeği, Boğa burcu kadınına kendini güvende hissettirir, agresif ama alçakgönüllü yapısıyla Boğa burcu kadını ile ilgilenir ve finansal istikrarlıyla onun kalbini kazanır. Öte yandan Boğa kadını, Koç burcunun bir ilişkide dört gözle beklediği huzuru ve macerayı ona verir. Kabul, anlayış ve şefkat Koç burcu erkeği ile Boğa burcu kadını ilişkisinin bir çiçek gibi açmasını sağlayacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir