1. Anasayfa
 2. Astroloji

Boğa Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Boğa Kadını İkizler Erkeği Uyumu
boğa kadını ikizler erkeği, boğa kadını ikizler erkeği uyumu, boğa burcu kadını ikizler burcu erkeği, ikizler erkeği boğa kadını
0

İkizler Erkeği Boğa Kadını Uyumu

İkizler erkeği, Merkür gezegeni tarafından yönetilir ve duygu, fikir ve düşünceleri temsil eder. İkizler burcu, bilgi ve entelektüellik açısından önemli bir rol oynayan ve genellikle akıllı ve mantıklı düşünmeyi güçlendiren hava elementi tarafından yönetilir. Boğa kadını, aşk ve para ile ilgili konuları ifade eden Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Boğa kadını, toprak elementini temsil eder, bu da onu mantıklı, pratik ve güvenilir birisi yapar.

İkizler erkeği, yönetici gezegeni Merkür nedeniyle iletişimde çok iyidir. Doğası gereği yaratıcı, bilgili ve meraklıdır. Boğa kadını ise bağımsız, sadık, çabuk sinirlenen ve inatçı olmasının yanı sıra çok duygusal birisidir. İkizler erkeği ve Boğa kadını ilişkisi her ikisi için de verimli olabilir.

Boğa kadını İkizler erkeği ilişkisinin harikalar yaratma şansı olsa da, ilişkiyi sürdürüp sürdürmemeye karar verememe ihtimalleri vardır. Kafası karışmaya meyilli olan İkizler erkeğinin aksine, Boğa kadını için durum çok farklıdır. Boğa burcu kadını, İkizler burcu erkeğine aşık olduktan sonra, ilişkiyi sürdürmek ve her şeyin yolunda gitmesi için elinden gelenin en iyisini yapar. İkizler erkeği onunla ilgilenmiyor değildir, ancak İkizler burcu kişiliği nedeniyle özellikle aşk meselelerinde karar vermek onun için büyük bir görev haline gelir. Boğa kadını, sabrın herkes için harikalar yarattığına inandığı için sonuna kadar bekler.

Boğa Kadını İkizler Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Farklılıklara rağmen, Boğa burcu kadını ve İkizler burcu erkeği çiftinin birbirlerine sevgi ve şefkat yağdırdıkları sürece bağ kurma şansları yüksektir. Hem İkizler erkeğinin hem de Boğa kadınının harika iletişim becerilerine sahip olması, İkizler Boğa aşk uyumu üzerinde olumlu bir etki yaratır.

Boğa kadınının sıcakkanlı, nazik ve romantik özellikleri, İkizler burcu erkeğinin davranışlarını olumlu yönde etkileyerek İkizler erkeği ve Boğa kadını ilişkisinin devam etmesini kolaylaştırabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir