Perşembe, Mart 30, 2023

Boğa Kadını Başak Erkeği Uyumu

Başak Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Hem Başak erkeği hem de Boğa kadını, toprak elementini temsil eder. Bu da onları mantıklı, sarsılmaz ve güvenilir insanlar yapar. Başak erkeği Merkür gezegeni tarafından yönetilir bu, Başak burcunun iletişim ve kendini ifade etme konusunda iyi olmasını sağlar. Boğa kadını ise aşk ve para ile ilgili konuları ifade eden Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Bu, Boğa kadınını şehvetli, duygusal ve şefkatli birisi yapar.

Başak burcu oldukça pratik, gözü açık ve güvenilirdir. İyi kalpli birisidir ve her zaman başkalarına yardım etmeye isteklidir. Boğa kadını, duyguları açısından çok cesur ve güçlüdür aynı zamanda sadık ve biraz huysuzdur. Başak burcu erkeği, duygusal, zihinsel veya fiziksel olarak kendini hemen teslim edecek birisi değildir.

Hem Başak hem de Boğa, toprak elementi tarafından yönetilir, bu nedenle benzer özellikleri, ortak hedefleri ve istekleri vardır. Boğa kadını, Başak erkeğinin yaşadığı sorunları anlar ve onu sakinleştirmek için her zaman yanında olur.

Boğa Kadını Başak Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Başak erkeği ve Boğa kadını ilişkisi, neşe dolu güzel bir ilişkidir. İlişkilerinde çok fazla sorun olmayabilir, ancak var olan sorunları birbirlerinin yardımıyla halletmeleri gerekir. Başak erkeğinin en büyük sorunu endişelerini ve huzursuzluklarını paylaşmaması, bu da kendisine çok fazla yük bindirmesine neden olur. Ayrıca, büyük hayallere ve isteklere sahip değildir, çalışkandır ve sahip olduklarından memnundur.

Aşk
0
Aşk
Güzel
0
Güzel
HAHAHA
0
HAHAHA
Sinirli
0
Sinirli
Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim
0
Beğenmedim

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Yazınız
Lütfen İsminizi Buraya Girin

Benzer İçerikler!

En Son Yorumlar