Perşembe, Mart 30, 2023

Boğa Kadını Balık Erkeği Uyumu

Balık Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Balık erkeği, Neptün gezegeni tarafından yönetilir ve su elementini temsil eder. Boğa kadını ise Venüs gezegeni tarafından yönetilir ve toprak elementini temsil eder. Balık erkeği, çok yaratıcı ve duygusaldır ayrıca sevdikleriyle her zaman ilgilenir. Balık burcu, çok çekici, alçakgönüllü ve aynı zamanda romantiktir. Boğa kadını ise şefkatli, duygusal olarak güçlü, sadık ve güvenilirdir. Aynı zamanda biraz inatçı ve huysuzdur. Boğa kadını Balık erkeği ilişkisinin önünde engeller olabilir ama bu hiçbir şekilde bu ilişkinin başarılı olmasının imkansız olduğu anlamına gelmez.

Her ikisi de hassas ve duygusal insanlardır, bu da durumu daha da kötüleştirebilir veya ilişki üzerinde iyi bir etkiye sahip olabilir, bu tamamen onlara bağlı. Balık erkeği, Boğa kadınının yanında güvende olduğunu ve sevildiğini hisseder. Balık erkeğinin sık sık derin düşüncelere dalması gayet doğaldır. Boğa kadını, tanıştığı diğer insanlardan farklı olduğu için Balık erkeğini ilginç bulabilir. Böyle bir erkeği tanımak, Boğa kadınının heyecanını doruklara çıkaracaktır. Balık erkeği depresyona girdiğinde Boğa kadını, onu o yerden çekip üzerine aşk, romantizm ve şefkat yağdırır. Neptün gezegeninin Balık burcu erkeği üzerindeki etkisi onu şehvetli ve tutkulu yapar. Doğası gereği çok romantik olan Boğa burcu kadını için de durum aynıdır.

Boğa Kadını Balık Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Balık erkeği Boğa kadını ilişkisini sürdürmek için uğraşılması gereken pek çok konu olabilir. Boğa kadını, parlak tarafının yanı sıra inatçı ve huysuzdur. Balık erkeği ise hayatın olumsuz yanlarını çok fazla düşünür ve depresyona girmeye meyillidir. Her ikisinin de sevgilerini fiziksel dokunuş yoluyla hissetme eğilimi vardır, bu da onların iyi bağlantı kurmasını kolaylaştırır.

Hem Balık erkeği hem de Boğa kadını birbirlerini anlarsa bu, ilişkiyi çok fazla sevgi ve şefkat içerecek yeni zirvelere taşıyacaktır.

Aşk
0
Aşk
Güzel
0
Güzel
HAHAHA
0
HAHAHA
Sinirli
0
Sinirli
Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim
0
Beğenmedim

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Yazınız
Lütfen İsminizi Buraya Girin

Benzer İçerikler!

En Son Yorumlar