1. Anasayfa
 2. Astroloji

Boğa Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Boğa Kadını Akrep Erkeği Uyumu
boğa kadını akrep erkeği, boğa kadını akrep erkeği uyumu, boğa burcu kadını akrep burcu erkeği, akrep erkeği boğa kadını
0

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep erkeği ve Boğa kadını arasındaki ilişki, toprak ve su elementinin bir karışımıdır. Akrep erkeği, Plüton gezegeni tarafından yönetilir. Boğa kadını ise Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Akrep erkeği, çok kararlı, dik başlı ve amaca yönelik düşünen birisidir. Boğa kadını duygusal olarak çok güçlüdür ayrıca tutkulu, sadık ve güvenilir birisidir.

Boğa kadını, Plüton gezegeni tarafından yönetilen, kalpsiz ve acımasız olduğu söylenen Akrep erkeği ile ilişki içinde olduğu için başlangıçta kötü hissedebilir ancak Akrep erkeği, kötü nitelikleri olmasına rağmen pek çok iyi nitelik de sergiler. Akrep erkeği, insanları yeterince güvenilir bulmadığından, herhangi biriyle ciddi bir ilişkiye girme konusunda temkinlidir. Akrep erkeği Boğa kadını aşk uyumunda alışılmadık bir kıvılcım vardır çünkü ikisi de tamamen zıt karakterlere sahiptir.

İlişkileri derinleştikçe Akrep burcu erkeği ve Boğa burcu kadını arasında güçlü bir bağ oluşur. Birbirlerini iyi tanıdıktan sonra güven, sadakat ve bağlılık ortaya çıkar.

Boğa Kadını Akrep Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Akrep erkeği de Boğa kadını da birbirlerine çok iyi bağlanırlar. Akrep erkeği, Boğa kadınının ilişkilerini daha istikrarlı hale getiren ve parıldayan bir etki yaratan özelliklerinden hoşlanır. Akrep erkeği Boğa kadını aşk uyumu, ilişki boyunca birbirlerini anlamak ve sahip oldukları eksiklikleri tamamlamakla beraber gelişir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir