Perşembe, Mart 30, 2023

Boğa Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep erkeği ve Boğa kadını arasındaki ilişki, toprak ve su elementinin bir karışımıdır. Akrep erkeği, Plüton gezegeni tarafından yönetilir. Boğa kadını ise Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Akrep erkeği, çok kararlı, dik başlı ve amaca yönelik düşünen birisidir. Boğa kadını duygusal olarak çok güçlüdür ayrıca tutkulu, sadık ve güvenilir birisidir.

Boğa kadını, Plüton gezegeni tarafından yönetilen, kalpsiz ve acımasız olduğu söylenen Akrep erkeği ile ilişki içinde olduğu için başlangıçta kötü hissedebilir ancak Akrep erkeği, kötü nitelikleri olmasına rağmen pek çok iyi nitelik de sergiler. Akrep erkeği, insanları yeterince güvenilir bulmadığından, herhangi biriyle ciddi bir ilişkiye girme konusunda temkinlidir. Akrep erkeği Boğa kadını aşk uyumunda alışılmadık bir kıvılcım vardır çünkü ikisi de tamamen zıt karakterlere sahiptir.

İlişkileri derinleştikçe Akrep burcu erkeği ve Boğa burcu kadını arasında güçlü bir bağ oluşur. Birbirlerini iyi tanıdıktan sonra güven, sadakat ve bağlılık ortaya çıkar.

Boğa Kadını Akrep Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Akrep erkeği de Boğa kadını da birbirlerine çok iyi bağlanırlar. Akrep erkeği, Boğa kadınının ilişkilerini daha istikrarlı hale getiren ve parıldayan bir etki yaratan özelliklerinden hoşlanır. Akrep erkeği Boğa kadını aşk uyumu, ilişki boyunca birbirlerini anlamak ve sahip oldukları eksiklikleri tamamlamakla beraber gelişir.

Aşk
1
Aşk
Güzel
0
Güzel
HAHAHA
0
HAHAHA
Sinirli
0
Sinirli
Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim
0
Beğenmedim

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Yazınız
Lütfen İsminizi Buraya Girin

Benzer İçerikler!

En Son Yorumlar