1. Anasayfa
 2. Astroloji

Balık Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Balık Kadını Yengeç Erkeği Uyumu
balık kadını yengeç erkeği, balık kadını yengeç erkeği uyumu, balık burcu kadını yengeç burcu erkeği, yengeç erkeği balık kadını
0

Yengeç Erkeği Balık Kadını Uyumu

Her ikisi de su elementi ile ilişkilendirildiği için Yengeç erkeği ve Balık kadını arasında çok romantik bir ilişki öngörülür. İkisi çok hassas bir kalbi paylaşırlar ve birbirlerine karşı dürüstlük, destek ve sadakat seviyesini korurlar bu da bağlarını daha da güçlendirir. İkisi de birbirini tamamlamaya çalışır. Balık kadını ve Yengeç erkeği, az drama içeren bir ilişkiye değer verir. Ayrıca, Balık ve Yengeç, duygusal bağlantılara çok önem verir. Böylece, bir Yengeç erkeği ve Balık kadını birbirlerinin varlığında kendilerini daha güvende ve rahat hissederler.

Balık Kadını Yengeç Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Balık kadını ve Yengeç erkeği bir ilişkiye başlıyorsa, ilişkiyi uzun süreli kılmak için aşağıdaki artıları ve eksileri akıllarında tutmaları gerekir.

Öncelikle Balık burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği güçlü bir ruhsal bağı paylaşır. Balık kadını iyi bir dinleyici olduğu için, Yengeç erkeği düşüncelerini onunla paylaşırken kendini rahat hisseder ve diğer yandan, hassas doğasını anlayabilen birine sahip olmaktan mutlu olur. Her iki burç da evlerini olabildiğince konforlu ve rahat hale getirmeyi tercih eder.

Yengeç erkeği istikrarlı bir ortamı tercih eden biri olarak bilinirken, Balık kadını dünyayı dolaşmayı ve bir fantezi dünyasında yaşamayı tercih eden bir hayalperest olarak bilinir. Balık kadını konuşurken sert biri olarak bilinir ve bazen Yengeç erkeğini konuşmasıyla incitebilir.

Yengeç ve Balık ilişkisi özetlenecek olursa, kırılganlığın yanı sıra gücün bir birleşimidir, çünkü her ikisi de derinden hassastır. Yani, işleri dengelerlerse birlikte uyumlu bir hayat yaşayabilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir