1. Anasayfa
 2. Astroloji

Balık Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Balık Kadını Oğlak Erkeği Uyumu
balık kadını oğlak erkeği, balık kadını oğlak erkeği uyumu, balık burcu kadını oğlak burcu erkeği, oğlak erkeği balık kadını
0

Oğlak Erkeği Balık Kadını Uyumu

Su elementini temsil eden Balık burcu, Neptün gezegeni tarafından yönetilir. Oğlak burcu ise toprak burçlarındandır ve Satürn gezegeni tarafından yönetilir. Oğlak erkeği ve Balık kadını bir araya geldiklerinde bir yardımseverlik havası vardır. Balık kadını, Oğlak erkeği ilişkisi nazik ve şefkatli bir ilişkidir.

Oğlak burcu erkeği ve Balık burcu kadını neredeyse birbirinin zıttıdır. Biri disiplinli, ciddi ve tavizsizken, diğeri daha müsamahakâr, yumuşak kalpli ve soğukkanlı olma eğilimindedir. Her zaman zıt kutupların birbirini çekme eğiliminde olduğu söylenir. Aynı şekilde bu durumda Balık kadını Oğlak erkeği uyumunun da verimli olacağı söylenebilir. Hayat arkadaşı olarak birbirlerine kesinlikle güvenebilirler. Oğlak ve Balık uyumu öyledir ki, ikisi de emin ellerde olduklarını hissederler.

Balık Kadını Oğlak Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Daha önce bahsettiğimiz gibi, Balık ve Oğlak arasında eşsiz bir ilişki yaşanır. Sorunlarını barışçıl ve zekice çözebilirler. Zor zamanlarda birbirlerinin dayanak noktası olurlar. Birbirlerini anlamaları ve sorunlarını kısa sürede çözmeleri kolaydır çünkü görüşleri neredeyse aynı. Bu nedenle, Oğlak erkeği Balık kadını aşk uyumluluğu, zahmetsiz, işbirlikçi ve barışçıl bir ilişki üzerinde gelişecektir.

Zıt tabiatlı olma eğiliminde olduklarından, Balık kadını, Oğlak erkeğinin katı kimliğinden rahatsız olabilir. Oğlak erkeği ise Balık kadınının işleri ertelemesini uygun bulmayabilir. Genel olarak, Oğlak erkeği Balık kadını uyumu, çok fazla sevgi içeren dürüst ve harika bir ilişki olacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir