1. Anasayfa
 2. Astroloji

Balık Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Balık Kadını İkizler Erkeği Uyumu
balık kadını ikizler erkeği, balık kadını ikizler erkeği uyumu, balık burcu kadını ikizler burcu erkeği, ikizler erkeği balık kadını
0

İkizler Erkeği Balık Kadını Uyumu

İkizler ve Balık burcunun aşk ve romantizmde farklı talepleri vardır ve bu ikisi arasında büyüleyici bir çekim olabilir. İkizler erkeği hava burcuna, Balık kadını su burcuna aittir. Balık burcu, duygusal bir bağa sahip olmayı arzularken, İkizler burcu daha çok entelektüel sohbet arayışındadır. Bu da farklılıklar yaratabilir ama Balık kadını, çatışma zamanlarında işleri nasıl halledeceğini bilir. İkizler erkeği uzun süre kin beslemez ve gereksiz şeylere zaman harcamaz. Ayrıca özgürlüğüne her şeyin üstünde değer verir ve aynı alanı partnerine de kıskanmadan verir.

İkizler erkeği çok zekidir ve her durumla verimli bir şekilde başa çıkabilir. Bu özelliği Balık kadınını çok etkiler. İkizler burcu erkeği tamamen romantik biri değildir ama Balık kadınına sevildiğini hissettirmek için küçük jestler ve sürprizler yapacaktır. İkizler burcunun hoşlanmadığı bir şey varsa, Balık burcu o şeyi onun yanında yapmaz, o gittikten sonra yapar. İkisi de ilişkilerinde birbirlerinin özgürlüğüne değer verir ve saygı duyar. Balık kadınının hayata karşı çok sabırlı ve zarif bir tavrı vardır. Anı yaşamaya inanır ve yakınlarına yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Balık kadını ve İkizler erkeği hayatlarında birbirlerinin varlığı için can atarlar. İkizler erkeği her zaman dış dünya hakkında bilgi edinmeye meraklı olacaktır. Gereksiz yere ortalıkta dolaşmama konusunda kendine hakim olursa Balık kadını ile başarılı bir ilişki yaşayabilir. Balık kadını, İkizler erkeğinin kararsız tavırlarına karşı sakin kalır. Balık kadını, İkizler erkeğinin alaycı doğasını takdir etmeyecektir, ancak bunun uzun sürmemesi iyidir. Çünkü, Balık kadını için, bir ilişkide önemli olan tek şey barıştır, bu nedenle duruma uyum sağlayacak ve uyumu sürdürmek için fedakarlık yapacaktır.

Balık Kadını İkizler Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

İkizler erkeği ve Balık kadını birbirlerine kolayca aşık olurlar ve herhangi bir kin beslemeden de ayrılabilirler. Balık kadını, İkizler erkeğinin çekici ve sosyal doğasından etkilenir. İkizler erkeği ve Balık kadını arasındaki aşk uyumu yenilikçi fikirlerle dolu olur ve İkizler hiçbir zaman Balık burcunun sıkılmasına izin vermez, Balık burcu ise enerjik ve gizemli yapısı ile İkizler burcunu kendisine bağlar. Balık ve İkizler sanatsal zekaya sahip olduklarından, birlikte giriştikleri çabalarda başarılı olmaları muhtemeldir. İkizler erkeğinin sosyal, konuşkan ve uyumlu doğası Balık kadınını cezbeder. İkisi de yaratıcıdır ve aralarında neredeyse hiç sıkıcı anlar yaşanmaz.

En ufak bir ihanet bile Balık kadınını huzursuz eder ve ayrıca ilişkiye olan güvenini de kaybeder. Balık kadını çok narin ve hassastır ve bilindiği gibi İkizler erkeği o kadar duygusal değildir ama birbirlerini iyi anlarlarsa, birlikte mutlu bir hayat yaşayacaklardır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir