1. Anasayfa
 2. Astroloji

Balık Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Balık Kadını Boğa Erkeği Uyumu
balık kadını boğa erkeği, balık kadını boğa erkeği uyumu, balık burcu kadını boğa burcu erkeği, boğa erkeği balık kadını
0

Boğa Erkeği Balık Kadını Uyumu

Boğa erkeği ve Balık kadını ilişkisi güzel bir birlikteliğe dönüşebilir. Balık kadını, hayal dünyasından indirilmesi gereken özgür ruhlu bir insandır, ancak Boğa erkeğinin kolları bunu yapmak için en iyi yer değildir. Boğa burcu dışarıdan dost canlısı bir görünüme sahip değildir ancak aşık olduğunda sahip olduğu her şeyi verebilir çünkü çok duygusaldır. Boğa erkeği, Balık kadınını etkileyecek kadar cömert, sevecen ve sabırlıdır.

Boğa erkeği arkadaşlıklara veya ilişkilere kolayca girmez. Bu yüzden bir boğanın kalbini kazanmak istenirse önce sabırlı olunmalı. Balık kadını yalnızlığa değer veren içe dönük birisi ama yine de sosyal ve pek çok arkadaş edinebilir. İnsanlara güvenini kolayca gösterir, bu onu kalp kırılmalarına da yatkın hale getirir. Balık kadını tıpkı Boğa erkeği gibi, arkadaşlarına yardım etmek için her şeyini riske atabilir. Genel olarak, uyum ve iletişim sonuna kadar korunursa, ilişkileri çok daha kolay ve rahatlatıcı olacaktır.

Boğa erkeği, şefkatli, koruyucu, duygusal, sorumlu, çalışkan ve kesin bir karar verici olmak gibi olumlu nitelikler listesine ilgi duyan birçok kadın için ideal erkektir. Ancak bunun yanı sıra sahiplenici, inatçı ve benmerkezci olmak gibi bazı olumsuz özellikleri de vardır. Boğa burcu erkeği çok duygusal bir insandır ama içindeki yumuşak tarafı sadece kendisine yakın olanlara gösterir. Boğa erkeklerinin hepsi aynı değildir, bazıları harcamalarında çok dikkatli olurken bazıları harcamalarında kaygısız olabilir. Ancak hepsi çok çalışmaya inanır çünkü bu onları finansal olarak güçlü kılar. İstikrar, güvenlik ve rahatlık ancak parayla elde edilebilir ve Boğa erkeği bunun çok iyi farkındadır.

Balık kadını yaratıcı bir zihne sahiptir ve etrafını her zaman sanat, müzik veya başka bir şeyle çevrelemekten hoşlanır. Kalp kırılmalarına karşı savunmasız olduğu için duygusal olarak kolayca kırılır. Kimseye karşı neredeyse hiç kötü niyeti yoktur ve her zaman başkalarına karşı cömert ve yardımseverdir. Ayrıca Boğa ile olan ilişkisini güçlendirecek çok romantik bir yapıya sahiptir. Boğa erkeği, onu dünyanın acımasız gerçeklerinden koruyacak ve kendi rüya dünyasında olmasına izin verecektir.

Balık Kadını Boğa Erkeği İlişkisinin Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Balık kadını ve Boğa erkeği, sorunlarını kararlılıkla çözerler ve birbirlerine sadık kalırlar.
Boğa erkeği tüm çabalarında Balık kadınına yardım eder ve bu onun sevildiğini ve takdir edildiğini hissetmesini sağlar. Ayrıca Balık kadınına olan sevgisini ifade etmek için küçük jestler yapar. İkisi de yenilikçidir ve yaratıcıdır bu yüzden ilişkilerinde neredeyse hiç sıkıcı bir an olmaz. Boğa erkeği ve Balık kadını arasındaki aşk uyumu, yıllarca süren evlilikten sonra bile azalmaz. İkisi de uzun süre kin beslemez ve sorunu bir an önce çözmeye çalışır.

Boğa erkeği, diğer insanların kişiliklerindeki belirsizlikten nefret eder. Balık kadını ise diğer insanların duygularıyla pek ilgilenmez. Boğa ve Balık burçlarının hayata karşı farklı yaklaşımları vardır ve bu onların sert ve acımasız dünyayla yüzleşmelerini zorlaştıracaktır.

Genel olarak, eğer birbirlerini tüm kalpleriyle sevmeye devam ederlerse, bu ikisi arasında mükemmel bir uyum görülür.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir